Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hangos hangokat ad ki a baba...

Hangos hangokat ad ki a baba alvas kozben. Kislanyom 6 hetes, alvas kozben furcsa hangos hangokat ad ki es a kezecskeivel is kapalozik. Ez mar igy van 2 hetes koratol. Normalis e ez? . Engem zavar, hogy alig tudok aludni mellete.

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 03:50
 1/3 gabszem ***** válasza:
20%
úristen mennyi idióta van itt... Kislányom születése óta borzalmasan alszik, vannak ilyen babák. Enyémnek gégeszűkülete is volt ami elmúlik idővel, emiatt állandóan horkolt, sípolt, nyöszörgött éjszaka. Emellett dobálta magát, forgolódott, nem is aludtunk vele egy szobában, mert lehetetlen lett volna :)
2013. jan. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hetes és még ébren is morgolódik, általában elég hangosan. Én már kezdem megszokni :)
2013. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
allitolag attol van, hogy szokja a kulvilagot, nekem ennyit sikerult megtudnom, amikor a lanyom ugyanezt csinalta ennyi idosen. A lenyeg az, hogy ez teljesen normalis. Majd elmulik, nalunk kb. 9-10 hetes koraig tartott.
2013. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!