Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a babakocsit?

Meddig használtátok a babakocsit?

Figyelt kérdés
10 hónapos a lányom! Pont azon gondolkoztam, ha majd el kezd menni, akkor már nincs szükség a babakocsira, elég a motor, vagy tricikli, meg ugye szaladgál, de max. elég 1 esernyő kocsi! Mit gondoltok? Vagy tartsam meg a babakocsit még, mert fogom használni?
2013. jan. 10. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éves moráig használtam a nagy kocsit, utánna 3 éves koráig a sport kocsit. A kicsik hamar elfáradnak, lassan mennek, ölbe kéreckednek, nem arra mennek amerre akarod...

Nem minden gyerek motorozik, úl meg a triciklin....

Jó a babakocsi ha úgyet kell menni intézni, vay le kell szaladni a boltba, mert nem 1 óra akkor oda az út, hanem 5 perc.

2013. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapos és még javában babakocsizunk. Szépen gyalogol már, de ha célirányosan kell mennem valahova, akkor ezzel megyünk, mert ő még megáll minden fűszálnál, bámészkodik, felkéredzkedik, stb. Ráadásul ilyen hidegben nem is engedném ráülni odakint se kismotorra, se triciklire, mert ott nem tudom megvédeni a hidegtől, míg a babakocsiban simán bebugyolálom, bundazsák, stb... a vastag overálban meg úgysem kényelmes nekik motorozni. Úgyhogy mi még használni fogjuk szerintem sokáig, szeret is benne ülni, ilyenkor is megfigyel mindent, de van, hogy tologatja és beleül, ha elfáradt (vagy én elfáradtam :-D )
2013. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk meg van még a sport babakocsi,de mióta megy nem hajlandó beleülni,így ha nem arra megy amerre mi szeretnénk és már megunjuk az utána való rohangálást,vagy elfárad akkor apukája nyakába kerül.Most 17hónapos a lányom és 10hónapos kora óta megy.

Motor van neki,de nem érdekli.

2013. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont1 évesen használtuk utoljára. Illetve még egyszer a nyaraláskor 14 hónaposan magunkkal vittük, de nem nagyon használtuk azóta elő sem vettük. 11 hónaposan kezdett járni.
2013. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és még várok tapasztalatokat!


Annyit még talán, h kertes házban lakunk, max. a pékségig megyek babakocsival, mert az van közel... Ha bevásárolni megyek, vagy ügyet intézni, akkor kocsival megyünk és csomagtartóból elő a babakocsi és beültetem arra a pár perce, myg elintézem a dolgokat! Szóval mi abszolút csak a sétáláshoz használjuk! Persze nyaralás, vagy tél, akkor is séta... De annyival pontosítanék, akkor a kérdésemen, hogy így, ezekkel a paraméterekkel is 2-3éves korig fogom használni? De ahogy olvasom elég vegyes a tapasztalat! :)

2013. jan. 10. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!