Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája (kislány) épp...

Akinek a babája (kislány) épp csak leszokott a pelusról ráültetitek idegen wc-re? (étterem, bevásárlóközpont. )

Figyelt kérdés
Egyelőre nálunk még nem esedékes a dolog, csak a bilit próbálgatjuk, ismerkedik vele. Azon gondolkodtam, ha nyáron sikerül, akkor mi van, ha elmegyünk valahova? Adjak rá pelust, de egyszer csak leszokik teljesen, és akkor hogyan oldjam meg? Mert én nyilvános wc-re nem ülök rá, ugye félek a fertőzéstől stb, de egy kislánnyal ezt hogyan? Tartsam felette amig pisil?
2013. jan. 10. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ráraksz a wc peremére 1 kg papírt..:) és akkor rá tud ülni:)
2013. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, tartsad felette.

Ha nagyobb lesz kicsit, felhajtod a deszkát, és rááll a szélére, leguggol.

Én magamnak is felhajtom, mert alacsony vagyok, útban van a deszka.:)

2013. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni gyógyszertárban, DM-ben, Müllerben, 1000 helyen papír wc ülőkét. Csak ráteszed a wc deszkára és amikor végeztél azt is lehúzod. A legegyszerűbb és nem kerül sokba. Meg ha a gyereknek pisilni kell, akkor nem biztos, hogy van 5 perced, hogy körberakd a deszkát, ha egyáltalán van papír a wc-ben!
2013. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz nekem fiam van, de sokszor előfordult már, hogy nem otthon voltunk és kakilnia kellett. Őt sem ültetem rá az ülőkére. Én felette tartom. Nem könnyű, de megoldható. A legnehezebb helyzet az volt, mikor a vonaton jött rá, 3,5 éves múlt, én meg 32 hetes terhes voltam.
2013. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van fertőtlenítő kendő is, ezzel le kell torolni a ülőket es kész. Mi mindig igy csináltuk, a papíron csuszkalt az meg kényelmetlen vol neki, ha tartottam.
2013. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van a dm-ben, de biztos más drogériákban is domestos nedves törlő. Azzal gyorsan lefertőtleníted és szerintem úgy rá lehet ültetni. Wc-papírral kitömködni nincs idő szerintem. (Húgomból kiindulva, ő mindig későn szólt az anyjának.)
2013. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!