Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj az 5 és fél...

Mi lehet a baj az 5 és fél hónapos babámmal, hogy este nem akar aludni?

Figyelt kérdés

Máskor szopival elaludt.Sőt a nagy melegek előtt átaludta az éjszakát.Már nem engedem, hogy harmadszorra is aludjon nappal.Első nap szépen el is aludt fél 11-kor, átaludva az éjszakát.Azóta se tisztel meg bennünket ezzel...Már kezdek kipurcanni a késői lefekvés miatt.

Ja, és úgy csinálja, hogy elalszik szopi közben fél óráig.Majd felkel mind aki kialudta magát, és már nem bírom visszaaltatni se kézben, se szopival.Végül a babakocsiban alszik el.


2009. aug. 28. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokan nagyon fognak utálniengem ezért, de tanítsd meg az ágyában egyedül elaludni. Rossz szokásokat alakítottatok ki, ez okozza a gondot. Jó lenne ismerni a napirendeteket, akkor többet tudnék segíteni.
2009. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk pont ugyanígy volt,és azt vettem észre,hogy akkor csinálta amikor nagyon fáradt volt. tehát visszaálltunk a harmadik alvásra és azóta minden rendben.Azt hittem csak az én lányom szórakozik
2009. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt:)
2009. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Baja talán nincs. Nekünk akkor voltak ilyen gondjaink, amikor a lányom valami nagy "felfedezés" előtt állt, más szóval növekedési ugrása volt. 2-3 hétig is eltarthatott, utána jöttek a mozgási fejlődési ugrások - fordulás, felülés, négykézlábazás stb. Ahogy levonult a hullám, a dolgok rendeződtek. Kicsit más lett a napirend, de mindig gatyában voltunk megint.

Tényleg ismerni kellene a napirendet, a szokásokat. Önmagában az esti le- vagy le nem fekvés kevés infó.

2009. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!Elgondolkodtam, hogy mi lehetett a baj.Rájöttem, hogy túl sokáig aludtunk reggel, 9 óráig!Néhány napja már reggel 7-kor kelünk, és este elalszik fürdés után.1x felkel szopizni, majd alszik reggelig.Ja, és ha nagyon hisztériázik, engedem neki a 3. alvást, azzal, hogy 10-15 perc után felkeltem.Nincs oda ezért, de így megvan az ő akarata és az enyém is.
2009. szept. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!