Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 óráig tartó altatásra...

2 óráig tartó altatásra valami otlet?

Figyelt kérdés
14hós lányommal megfordult a világ. Eddig a kezemet fogva a saját ágyában maga aludt el szinte 10 perc alatt. Az utolsó két hétben viszont jobb esetben is 2 óra, néha mégtobb. Nappal max. 1,5órát alszik. Este maga kéredzkedik aludni, fekszik az ágyban, de jár a keze, vagy a lába, vagy dumál. Aztán megnyugszik, már majdnem alszik, és újra életre kel. És az egész kezdodik elolrol. Másnál is volt ilyen? Szeparációs szorongásra gondoltam, de nappal minden probléma nélkul elmegy mellolem még idegen helyen is.
2013. jan. 10. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,hogy én nem tudok segiteni,de az én kisfiam is pont ezt csinálja,elég sűrűn mostanában.De ő még csak 7 és fél hónapos!

Kitartást kivánok neked!

2013. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha lefektetted, meséltél neki, vagy amit szoktál, akkor hagy egyedül és menj ki a szobájából, és ne is menj vissza. Ha kiszórakozta magát, majd elalszik.
2013. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ha csak az ajto fele megyek visitani kezd, de mar megfordult az is a fejemben hogy nem fog erdekelni. Pedig eddig nagy ellenzoje voltam a hagyjuk sirni a gyereket alvas elott modszernek.

Elso valaszolo kitartast nektek. Kb. 7 hosan mi is atestunk ezen, de akkor csak 1 ora volt, de akkor nala a mozgasfejlodes zavart be, allandoan allni akart.

Elalvasnal bezavarhat a beszetfejlodes? Mert most kezd mondatokat alkotni.

2013. jan. 10. 22:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ugyanez, hetek óta. Nem tudtuk miért csinálja, de már látom, hogy 6 foga jön egyszerre.
2013. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
es jelenleg a foga se jon :( nekem mar nincs otletem hogy mitol, es eselyem sincs igy segiteni neki
2013. jan. 10. 23:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Szoktál neki mesélni vagy énekelni? Lehet, a hangodra nyugodtabban aludna el, és nem ijed fel.
2013. jan. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jókra gondoltál, nekem is a szepaszorongás(van gyerek, akinél csak este jön ki, hiszen napközben annyi érdekes dolog van anyán kívül:) )illetve a mozgás-/beszédfejlődés jutott eszembe.

Azt a pontot próbáld elkapni intenzívebb altatással, amikor majdnem elalszik. EKkor próbálj hozzá bújni, simogatni, ha szopik még akkor megszoptatni, ha tápszert , teát iszik, ekkor megitatni vele, simogatni a hátát,... hogy a majdnem elalvásból az alvás fele tudjon "billenni".

2013. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
minden alvas elott van enekles, szepen vegighallgatja, de ha tul sokaig tart akkor felporog tole, o is elkezd bekapcsolodni, mondja a magaet, igy az sem tarthat tul soka, matol osszebujva alszunk majd a nagyagyban, hatha igy gyorsabban megy majd a dolog. Koszonom a valaszokat
2013. jan. 11. 14:01
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha egy ágyban alszol vele, akkor később sem fog a saját ágyában aludni.
2013. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaja, érettségizni is onnan viszed és reméljük elfértek a vejeddel együtt hárman...

Ez hülyeség, hogyne aludna a saját ágyában? Amikor eljön az ideje, szépen át lehet "szoktatni", vagy magától fog kéretőzni:), nem lesz gond:)!

2013. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!