Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy üveg bébiétel (gyümölcs)...

Egy üveg bébiétel (gyümölcs) elég egy étkezésre ha tápiból átlag 150-180ml-t eszik?

Figyelt kérdés
5 hós, mostanában váltottunk ki egy étkezést gyümivel. Általában én csinálom neki, de előfordul hogy üvegeset kap. Elbizonytalanodtam, hogy elég e neki egy étkezésre egy üveg bébiétel a gyümiből vagy kellene adnom még tápit utána. Ráírva 190gramm van, de a mérőpohárban ez csak 170ml volt. Utána-közben teát kap ha kér. A többi étkezésre 150-180ml tápit eszik meg.
2009. aug. 28. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 5 hónaposak vagyunk. 150 ml tápit eszünk. A gyümit két étkezés között kapja (pont azért mert nem lenne elég neki rendes kajaként), ha egy étkezést akarsz vele kiváltani, akkor keverd elkészített tejpéppel (hogy sűrűbb és laktatóbb legyen), majd később sűrítheted babapiskótával, vagy háztartási kekszel is.
2009. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az üvegesek elég kevéskék. Nekem 5 hónapos kisfiam főzelékből 260 ml-t simán megeszik, ami egy üveges zöldség (ha abból csinálom) + fél főtt krumpli + 60 ml tápszerből jön ki. Amúgy regglire 200 ml-t vacsorára 120 ml-t eszik a tápszerből. Gyümiből szintén 260 ml-t megeszik tizóraira, kb 4 kanál zabpehellyel dúsitva, délután meg Sinlacot kap, 180 ml-t (gyümivel együtt).
2009. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ha nem két étkezés között adom, nem elég. Főleg a gyümölcsös, de egyébként a husis főzelék sem elég ha üvegeset adok neki.
2009. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!