Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs gyümölcs, inkább...

Ha nincs gyümölcs, inkább bébiétel, fagyasztott gyümi vagy befőtt?

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hós.

Gyümi csak alma van. A banántól szorulása van, nagyon ritkán adok neki. Körte sosincs a boltban. Citrusfélét egy év alatt nem javallják.

Vettem neki pár bébiételet gyümölcsben, amiket nem tudok most nekiadni, hogy ne csak almát egyen mindig (pl barack, körte, szilva)

Kerestem fagyasztott gyümiket, egy hónap utánajárás után találtam szilvát meg meggyet. De pl miért nincs barack??

A befőtt meg koncerv meg cukros, azért nem szeretem...

Ti mit adtok neki és hogyan?

Bébiétel, vagy fagyasztott, vagy befőtt?


2011. jan. 9. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen a fagyasztot!!! de ha nagyon, de nagyon nincs más, akkor jöhet a bébiétel.
2011. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
olyan bébiétel,amiben nincs cukor,és semmi sűrítő anyag,csak a gyümi
2011. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is bajba vagyok mostanában!Mondjuk te annyival vagy szerencsésebb,hogy a tied már 10 hós és adhatsz neki joghurtot,túrót stb!Tehát azzal tudod neki változatosabbá tenni az étrendjét!De az enyém még csak most tölti a 8 hót és még ő ilyeneket nem ehet így én is megvagyok lőve!

Én veszek fagyasztott meggyet és azt keverem a banánnal úgy nem annyira fogja meg!Akkor vettem fagyasztott szilvát,vmelyik nap a zöldségesnél kaptam birsalmát meg szoktam venni neki olyan bébiételt ami málnás,epres,áfonyás és azokból adok egy héten 1X neki!így tudom egy kicsit változatosabbá tenni neki a tízórait!Ja meg néha a Sparba szoktam kifogni poharas őszibarackot!

2011. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi fagyasztott gyümölcsöt adunk a babának. Bébiételt, csak ha muszáj. Tescoban, Sparban elég nagy a választék. A befőttekben általában van cukor és nem a legjobb minőségű gyümölcsök kerülnek bele.
2011. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Se TEscoban, se Spárban nem találtam fagyasztott gyümit. A Metroban sikerült szilvát vennem, barack sehol...

Nem adok neki tejterméket, majd csak egy év után.

Köszi a válaszokat.

2011. jan. 9. 20:47
 6/6 anonim válasza:
Én tescoban szoktam venni neki fagyasztottan a szilvát, meggyet és barackot, eddig mindig kaptam, szerintem nézd meg alaposabban. nem bántásképp, de én is keresgélek egy ideig, mire mindet megtalálom. viszont sajnos eddig az a tapasztalatom, hogy nagyon savanyú a bari is és a szilva is...jó babázást!
2011. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!