Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bébiétel mellé gyümölcs,...

Bébiétel mellé gyümölcs, zöldség és sport jó? (Nem hosszútávon, csak 3-4kiló erejéig. )

Figyelt kérdés

Nyilván néha kenyér/tészta is meg itthoni kaja csak gondolom mivel a bébiételben kevés a kalória akkor zöldségekkel meg gyümölccsel kombinálva jó is.

sport meg átlag napi 30-40perc.

napi 2liter folyadék (citromos vizet szoktam inni, mert szeretem és nem nagy fáradság "elkészíteni" se)


mióta nem sportolok napi 1 órát és ugyanannyit eszek híztam és azt szeretném leadni, de azért nem koplalással.


2011. ápr. 13. 15:21
 1/7 ssup ***** válasza:
Fujj. Szerintem nincs szükség bébiételre, ahhoz hogy lefogyj, ráadásul a bolti elég drága, és cukrozzák is. Egyél inkább kevesebbet mindenből és szétosztva
2011. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagy baromság; de a logikádat sem értem. Napi 40 percet szánnál sportra, hogy leadd azt a felesleget, ami azért rakódott rád, mert nem sportolsz? És ha visszafogysz, megint nem fogsz mozogni?
2011. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem. mostanában csak napi 30-40percet sportolok (időtől meg edzésektől függ), de régebben sokkal többet sportoltam (nagyjából kétszer ennyit) csak nincs időm rá mostanában és a stressz miatt sokkal többet eszek... ezért gondoltam, hogy inkább öcsém bébiételét fogom enni ami úgyis van itthon, nekem ízlik, és nem is tudom túlenni magam vele mert mire sokat ennék, már tele leszek.
2011. ápr. 13. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne essetek már neki.

Nem cukrozzák őket, a főzelékeket főleg nem, gyümölcsösből meg nem mindet, de fel is van tüntetve.

Az íze is jó, 1 üveggel jól is lehet lakni, és a legmagasabb kcal értékű is max 220 kcal-t tartalmaz.

Nekem sincs időm napi 30-40 percnél több sportra, akármilyen hihetetlen (múltkor tudtam 1 órát szobabiciklizni, mert épp aludt annyit a lányom, de nem mindig jön össze...)

2011. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bebi etel dieta mar 2 eve lejart Hollywoodban. Gondolom, innen akarsz utanozni. A bebi etelt, Te is meg tudod fozni, elkesziteni magadnak.
2011. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ha főzelék készítésre lenne időm, akkor futni is.

iskola után vagy dolgozok vagy tanulok.

igazából csak az érdekelt, hogy ez egészséges-e, de látszólag mindenki másba kötött bele, szóval ezt igennek veszem.


köszönöm a válaszokat

2011. ápr. 13. 16:20
 7/7 ssup ***** válasza:
Nem kötöttem bele, csak próbáltam valami jobb választ adni mint azt hogy igen edd csak.
2011. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!