Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát adjak éjszakár...

Milyen pelenkát adjak éjszakára 1 hónapos kisfiamra?

Figyelt kérdés

3 félét adtam eddig..dada, pampers S&P, Libero...jó tudom egyik sem a drágább fajta, illetve a Libero azért drágább.

Egyszerűen tök mindegy mennyit cserélek pelenkát éjjel (most 3szor sikerült), reggelre mindig a hónaljáig pisis a gyerek..Nagyon kis vékony combja van, szerintem itt van a probléma, mert most is 3kor cseréltem, és 6ra már tiszta pisi volt, úgy hogy a pelenka alig volt nedves..

Várom a tapasztalatokat, kinek mi vált be.

Köszönöm


2013. jan. 11. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor kezdő anyuka voltam nem is olyan rég, azt hittem, hogy rosszul pelusoztam a babát, mert a Sleep and Play-ből mindig kifolyt... Később rájöttem, hogy nem az volt a baj, hanem a minőség. Ennek ellenére sokáig használtam azt. Ha van rá kereted, akkor a zöld pampers-t javaslom, vagy a Rossmann saját márkás Babydream pelusát. Ha nincs Rossmanno kártyád, váltsd ki, mert ezzel ha akciós egész olcsón meg tudod venni. De pl. sokszor van rá egyéb akció. Én igyekszem mindig akkor venni. Nekem ez a pelus vált be nagyon. DM-es saját márkája nem, és az elég drága is. Ja, a Dada-ból ne csodálkozz, ha kifolyik, elég gyatra minőség...
2013. jan. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A S&P nekünk sem vált be. Egy csomagot alig tudtam elhasználni, mert mindig kifolyt belőle. Az én fiamnak is vékony a combja, úgyhogy én kisebb pelust adtam rá, mint ami a súly szerint kellett volna. Így jó volt, próbáld ki!
2013. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát az az igazság hogy nem vagyok kezdő anyuka, csak a "nagy" lányommal sose volt ilyen problémám..rá bármit tudtam és tudok is adni, nem folyik ki neki semmi.2 év alatt megtudom számolni 1 kezemen hányszor volt baleset.

De ez a kis fiúka feladta nekem a leckét rendesen! :)

Szerintem kipróbálom ezt a zöld Pamperst, veszek egy kisebb csomagot aztán meglátom..A kisebb pelust már próbáltam..de nem jött be.. :( Volt még majdnem egy egész csomag 1-es Liberonk, és nem akartam kidobni vagy eladni, így ráadtam, de abból is kifolyt éjszaka.

2013. jan. 11. 08:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Zöld pemperst vagy pine pelust ajánlom. Nálunk ezekkel sosincs gond. :)
2013. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pelenkázáskor a fütyijét mindig lefelé mutató irányba igazítod?


Ha felfelé áll a vége, akkor kifolyhat a pisi, ezt még a kórházban mondták nekem a csecsemősök, hogy mindig lefelé kell igazítani emiatt.

2013. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:

2,5 kilós fiaimra amíg nem érték el a 3 kilót, csak az 1-es Huggies pelenka volt jó, minden másból kifolyt a pisi, nappal is.

Az összes többi nagynak bizonyult.

Illetve a liberonak van 2-4 kg-os pelenkája is, azt is érdemes lehet kipróbálni.

2013. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem jött be a zöld Pampers! :( Azt hiszem lassan inkább a baba boltba megyek ruhát venni, mert a divatbemutatókon nem cserélnek ennyiszer ruhát, mint ez a kiskrapek...
2013. jan. 12. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!