Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszás 4 hónaposan?

Babaúszás 4 hónaposan?

Figyelt kérdés
Aki próbálta már a babaúszást, véleményeket várnék, tetszett e a babának, jártok azóta is, vagy mi nem tetszett, hány hónaposan kezdtétek? Minden vélemény érdekel. Én a lassan 4 hónapos babámmal gondolkodok, hogy kipróbálnánk. Szereti a vizet, csak félek, hogy ott azért hidegebb a víz, sok időt töltenek bent, pont kijöjjön, hogy ne közvetlen evés után legyen, de még ne legyen fáradt, alvós időben a dolog...
2013. jan. 11. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a nagy lányommal a 4 hós otláa után 1 héttel kezdtük!Másfél évean át minden áldott szombaton voltunk!(talán 5*ha kimaradt betegségmiatt)


Nekem Ő imádta,ésén fontosnak tartottam a rendszeres "sport" beépüljön a mindennapokba,már kicsi kortólpersze játékos formában!


Mi nagyonnagyon szerettük, betölti a 4-et ésmegy majdrendes uszira!Addig lovagol!Mert azt szereti,utánaválaszthatde kettő még belefér,ha van kedve!


Akicsit is akartuk vinni, de Ő fülfájós (nema víztől) csakhajlamos és nagyon féltem!SzóvalŐ nem úszhat:(8 hós

2013. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt jó hallani, hogy ennyire megszerette a lányod :) A fülfájás pedig érthető, nekünk még nincs ilyen gond, jó lenne, ha a víztől sem jönne elő.

Igazság szerint én soha nem szerettem az uszodákat, úszásoktatást, ezt szeretném nála megelőzni és persze kihasználni a még meglévő víz-szeretetet! :)

2013. jan. 11. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!