Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nem nő a gyerek lába?...

Baj ha nem nő a gyerek lába? Azt mondta valaki, hogy ha egy gyereknek 20-as a lába 18 hónaposan, és 2,5 évesen is ugyanekkora vagy esetleg 1 számmal nő csak, az nem jelent jót. Hallott erről valaki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 14:23
1 2
 1/11 Timóca Szamóca ***** válasza:
Igen,most töled.Nehogy elhidd,ilyen hülyeséget...Olyan a lába,amilyen,nincs korhoz kötve,milyennek kell lennie.A 6 éves fiam és a mindjárt 5 éves keresztfiam között 2 cipöméret van.Ezen ne görcsölj.
2013. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Minden esetre érdekes. Az orvosnak megemlíteném.

A fiamnak 1 évesen 20-as lába volt, márciusban lesz 2.5 éves és most 24-es kell rá.

Írd már meg légyszi, ha tudsz valami konkrétumot ezzel kapcsolatban. Nagyon érdekelne mitől lehet ez.

2013. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem az én gyerekemről van szó:-) Az enyém 18 hónapos és 20-as a lába, de a sogórnőm akivel nem sokat beszélünk szólt, hogy adjak már a gyerekének néhány cipőt az én gyerekemről. amivel nem is lenne baj, ha az ő gyereke nem 2 éves és 10 hónapos lenne. Én elcsodálkoztam, hogy még mindig 20-as a lába??

Erre ő válaszolt, hogy igen, 19-es volt amikor járni kezdett, és azóta csak 1 számmal nőtt a lába. Amikor hívott telefonon és zajlott ez a beszélgetés akkor fültanúja volt egy nem közeli ismerősöm és ő mondta, hogy az bizony nem jelent jót ha a gyerek lába nem nő.

2013. jan. 10. 14:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Rákeresek a neten a lábnemnövő szindrómára:-)))
2013. jan. 10. 14:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Hàt elég furcsa, hogy ennyire pici a làba az tuti. A gyere maga egyébként normálisan nő? Magassága, súlya?
2013. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, persze:-) Az aztán már tényleg fura lenne ha a gyerek maga sem nőne. Szóval nő szépen, nem alacsony, nem törpe, jó súlyban van.

Szellemileg kissé le van maradva, vagy hogy is mondjam, hogy ne legyen sértő. Szóval kicsit lassabb, még egyáltalán nem beszél, egy szót sem, nem tud játszani mással, de egyedül sem nagyon, nem tud egyedül enni. Szóval vannak fura dolgai, de szerintem ez nem lehet összefüggésben a lábméretével, vagy azzal, hogy nem nő a lába.

2013. jan. 10. 20:53
 7/11 anonim ***** válasza:

A lábmérete miatt én nem aggódnék, a lányomnak is kicsi lába van, és ő maga sem nagy, mint ahogy én sem voltam/vagyok az. Neki pl 3 évesen 21-es lába volt, most múlt 4 éves, 24-es csizmája van, de belefér simán 2 zokni. Ő mondjuk 16-os kiscipőben kezdett járni 1 évesen kereken.

Én inkább azok miatt aggódnék, amiket leírtál az utolsó kommentedben, mert az már kevésbé normális.

2013. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

persze, hordják is dokihoz,es speckó oviba ìrattàk. Foglalkoznak vele.

De fura ez a láb nem növős dolog nekem.

2013. jan. 10. 22:00
 9/11 A kérdező kommentje:
5 számot nőtt a Te gyereked lába kettő év alatt,azaz átlagban évi 2.5 számot nőtt. Az ő lába 18 hónapos kora óta azaz lassan 2 éve egyáltalán nem nőtt. Ez a fura.
2013. jan. 10. 22:06
 10/11 A kérdező kommentje:
Másfél éve..bocsánat.
2013. jan. 10. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!