Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjátok, hogy pakoljon a...

Hagyjátok, hogy pakoljon a gyerek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit... :) Lábast nem pakolhat, ruhát szerencsére nem szokott. Viszont van egy doboz, benne minden lommal, azt kipakolhatja. Legalább 5 percig elfoglalja magát... :D Neki van egy fedeles dobozkája, abba szoktunk tenni apróbb játékot, zsetonokat és azt is nagyon szereti. Ő kiélheti a pakolást, mi meg nyugodtak vagyunk, hogy nem csinál bajt.
2009. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, de csak azokat a dolgokat, amik nem veszélyesek rá nézve
2009. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ,mire gondolsz. a műanyagtálakat imádja ezért azt hagyom,de amivel kárt tehet magában vagy a tárgyban olyat nem
2009. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon tudok mást tenni...

Az én fiamnak jelenleg nincs olyan akadály, amit le ne tudna győzni. Illetve egyetlen egy akadály lenne: ha az összes szobát bezárnám kulcsra, és csak az előszobában mozoghatna. De akkor meg össze vissza rohangászik, az ablakpárkányra mászik fel, vagy a kanapé tetején, vagy tetejéről ugrál lefele. Egy horror, amikor bent vagyunk a lakásban, nem is tudom, mi lesz télen.

Úgyhogy sokkal jobb, ha csak pakol... :-)

1,5 éves kisfiú anyukája

2009. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szekrényből ki-be:ruhákat,zoknikat,kis tárgyakat ami a polcon van.Az én babám egész nap ezt "játsza",csak nem tudom hagyjam e
2009. aug. 28. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is nagyon szeret pakolászni. Kijelöltünk neki a konyhában egy szekrényt, ahová csak műanyag edényeket teszünk és azzal jól elfolglalja magát, amíg főzök. A szobában is pakolhat, ha mégis veszélyes terepen mozog, akkor valamivel elterelem a figyelmét és elcsalogatom onnan. Eddig ez bevált.

2009. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Napközben a konyhás-nappalinkban vagyunk. Van egy szekrényke, amiben pakolászhat, meg annak a polcán is. A dohányzóasztalon is dolgozhat. A fiókokat , a nagy fikuszomat már "piszkálhatja". A legeslegelső pillanattól kezdve szóltam neki, hogy az nem játszi, és most már nem is érdekli.
2009. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!