Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacolról tapasztalatok? Én...

Infacolról tapasztalatok? Én úgy vettem észre mintha még jobban fájna a hasa tőle? Kinek mi vált be hasfájásra?

Figyelt kérdés
És miért mindig éjszaka fáj a hasa?Nappal semmi gond nincs,de éjszaka...
2013. jan. 11. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
COLIEF!!! Mindent visz! A legjobb!!!
2013. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk is csodát tett!
2013. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be, vagy lehet nem is segít semmi sem. Minden babának más tud egy kicsit enyhíteni a pociján. Nekünk egy picit tudott segíteni az Infacol! Mellé Dr Brown's-os üveget használunk és még BioGaia-t is csepegtetünk...sajnos próbálkozni kell, én pont ezt akartam elkerülni, hogy a babámon kísérletezzek, de ez megkerülhetetlen ebben az esetben.
2013. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az olcsóbb cuccok közül lehet, hogy beválik valami, de nem érdemes (szerintem) kísérletezni, mert csak egy csomó pénz és IDŐ megy el vele.

Ha visszatekerhetném az idő kerekék, akkor egyből Colief-al kezdenénk. Elment kb. 10 000 Ft és 2 hét, mire rájöttünk, hogy se az Infacol, se az Espumisan, se a köménytea stb. nem segít, csak a Colief.

Azóta éjszaka alszunk, EGYHUZAMBAN 8 órát!!! és kiegyensúlyozott a babánk, na meg mi is. :)

10 hetes kislány anyukája

2013. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is az Infacol drága, de a hatóanyaga ugyanaz, mint a sokkal olcsóbb Espumisannak, tehát tök felesleges próbálkozni vele. Klinikai vizsgálatokban egyébként sem az Infacol, sem az Espumisan hatásossága nem volt igazolt, tehát semmi nem bizonyítja, hogy a szimetikon használ csecsemőkori hasfájásra. A Colief valóban jó szokott lenni, de kizárólag akkor, ha a hasfájás oka relatív laktáz enzimhiány, más esetben az is csak kidobott pénz.


Amit érdemes kipróbálni, az egy Protexin kúra, és ezt követően a Biogaia cseppek rendszeres adagolása, kb. 6 hónapos korig. Ez szokott a leghatékonyabbnak bizonyulni.

2013. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk bevált az Infacol, de ha nektek nem akkor próbálj ki mást.


(Egyébként nem értem miért írja valaki, hogy az Infacol drágább, mint az Espumisan. Igaz egy doboz drágább 400 Ft-tal, de az Infacolban 100 adag van, az Espumisanban pedig 30. Az Espumisan 1 adagja kb. 46 Ft, az Infacol egy adagja kb. 18 Ft)

2013. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg érdemes a colief-ot kipróbálni,nekünk teljesen elmulasztotta a hasfájást.Igaz,hogy 4000.-ft,de nekünk harmadik napra már teljesen jól volt a manó,szóval egy dobozt kell csak venni,abból kiderül,hogy használ-e.

És nálunk nem csak ilyen himi-humi segítség volt,hogy "kicsit jobb",vagy "valamit segít",hanem szuperül van hál'Istennek.

2013. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki próbálkozik mindennel, én is ezt tettem, a babycalm cseppig jutottam, nekünk az vált be. Igaza van az előzőnek, az Infacol 50ml-es, az Espumisan 30ml, ugyhogy ez alapján kell az árat összehasonlítani. Ha az Infacol rontott a helyzeten, akkor nincs mire várni,próbálj ki valami mást, minden picinél más a megoldás.
2013. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazatok van, én írtam, hogy az Infacol drágább, de nem vettem figyelembe azt, hogy eltérő a kiszerelésük, nem tudtam róla. Ez azon viszont nem változtat, hogy a szimetikon nem volt hatásosabb a placebonál a kísérletekben, tehát végül is akkor csak ennyi. :)
2013. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!