Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok ejszakai alvassal?

Tapasztalatok ejszakai alvassal?

Figyelt kérdés
5honapos kislanyom nem alussza at a teljes ejszakat.3es fel hos koraig vegigaludta 21oratol reggel 9ig egyszeri ebredessel.most meg ejjel 3-4 neha 5szor is felebred.szerintetek mi lehet az ok?mikortol fogja ujra ataludni az ejszakat?koszi elore is.
2013. jan. 11. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 4 és fél hónapos, még soha nem aludta át, sőt egyre rosszabb. MInden este fél 8körül elalszik, eddig kb 1ig aludt, tegnap már 10kor kelt enni, azt 2és fél óránként, fél 7óta ébren vagyunk. Lassan megzakkanok, átlag2 órát alszik egyfolytában...csak szoptatásra alszik el újra. Ok, most jön a foga, de lassan minden elvemet feladom és kúpot fog kapni éjjelre.
2013. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8 hónapos. 4 és 6 hós kora között este 9-től reggel 7-ig aludt.

Azóta meg legalább egyszer, de van, hogy hatszor is ébred. Jön a foga, mászni tanul és szerintem a szeparációs szorongás is bejátszik nála. Éjfél után csak cicivel alszik vissza, de nem éhes, csak a szájában tartja. :)

Nálatok is valami ilyesmi lehet; fog, mozgásfejlődés, anyahiány. Csak a türelem segít, ill. az együtt alvás. Mi nem egy ágyban alszunk, hanem a szoptatós fotelban. :)Szopi után elbóbiskol, és csak rajtam hajlandó lenni.

Egyszer ez is elmúlik, hidd el! Kitartás!

2013. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!