Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehettem ilyen felelőtlen?

Hogy lehettem ilyen felelőtlen?

Figyelt kérdés
Még most is remegek, de ki kell írnom magamból. Fél percre fordultam el a kislányomtól, Ő játszott egy ásványvizes palackkal és amikor odanéztem, a kupakja a szájában volt! Úgy ugrottam oda és szinte "kitéptem" a szájából! Persze szegénykém üvöltött, gondolom fájt is Neki, ahogy kiszedtem, de csak az volt előttem, nehogy lenyelje vagy megfulladjon tőle! Most nagyon rossz érzés.... :( Nem győztem Tőle bocsánatot kérni.
2009. aug. 28. 16:16
 1/7 baranyi kálmanné ***** válasza:
100%
Ilyen kicsiknél elő fordul ne hibáztasd magad.Persze hogy ősztőnd szerint cselekedtél mindenki azt tette volna.Inkább fájon szegénykémnek ,mint hogy nagyobb baja legyen.
2009. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg az ilyesmi előfordul, máskor vigyázz jobban, és örülj hogy nem lett semmi komolyabb baj.
2009. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ne ostorozd magad. Emberek vagyunk és követünk el hibákat. Egy ásványvizes palack kupakját nem lenne könnyű lenyelni még nekünk felnőtteknek sem. Nyugodj meg. A babád szerintem már rég elfelejtette a dolgot. Az én kislányomat csak öt percre bíztam az apjára akinek a laptopozás fontosabb volt a gyerekénél. Kislányunk ki is esett a pihenőszékéből ráadásul úgy hogy a szeme alatt felrepedt az arcocskája. Össze varrták két öltéssel. Gondolhatod mit éreztem és érzek azóta is. Azt hogy apuka mit kapott tőlem inkább nem részletezném de most is ver a víz ha visszaidézem a történteket. Tehát én is felelőtlen voltam hogy az apjára bíztam. Pedig minden pillanatban elmondtam hogy mindíg a gyerek mellett/mögött kell lenni és figyelni rá. Tanultam az esetből. Nem bízom meg senkiben csak magamban. Vannak dolgok amiktől nem tudjuk megvédeni a kincseinket és vannak olyanok is amikre nem gondolunk. Nem történt baj szerencsére a babáddal tehát kérlek nyugodj meg. Ettől te még nem vagy felelőtlen. Fogd fel egy új tapasztalat szerzésnek. Szép napot
2009. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

fél percre elfordulni nem felelőtlenség :)

nyugodj meg :)

az én babám egyszer fürdés közben a kiskacsát tömte be a szájába egy pillanat alatt, és úgy vettem észre, hogy öklendezik :(

pedig én és a férjem is ott voltunk, együtt fürdettük, csak éppen beszélgettünk közben.

én is azonnal a szájába nyúltam és kitéptem a kacsát, amit ezek után azonnal a szemetesbe dobtam :)

utána én is nagyon sírtam az ijedségtől.

nyugi :)

2009. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm, hogy nem ledorongoltatok, bár arra sem szólnék rossz szót, de jólesett, hogy vígasztaltok. Ma már biztosan rossz kedve lesz a kislányomnak, mert ha valami probléma van, akkor az általában elkíséri egész nap, de legalább addig, amíg ki nem alussza. De szerencsére már bújt. Néztem a fogait, száját, de semmi "sérülést" nem látok rajta. Igen, ez reflex volt. Nem is tudom, hogy elmondjam-e a férjemnek, mert Ő még jobban félti, mint én. Sokkal görcsösebb, én lazább vagyok. Mondjuk lehordani nem fog, csak gondolom megijed. Az biztos, hogy tanultam belőle, legközelebb bármit csinálok, nem hagyok a közelébe kis tárgyat. Két utolsó, hát Nektek se lehetett semmi az esetetek! Mindenkinek szép napot és jó babázást!
2009. aug. 28. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

NA ez a kupak dolog nálunk állandó sláger...

Igyekszem is mindig olyan vizet venni aminek nem ez a kicsi lapos kupakja van (mint a tescos pl) hanem nagyobb mint a margitszigeti mondjuk, mert azt azért nagy művészet lenne lenyelni a babának.

Ezt csak azért mondom , hogy ezzel is kicsit könnyebb az embernek, hogy talán kevesebb az esély az ilyen balesetre mert ugye ásványvizes palack mindig lesz a háztartásban...:/

Ne aggódj, a kislányodat majd mikro jön-megy stb. azért fogja még rossz élmény érni, és sokkal sokkal jobban jár, ha te "megmented" még akkor is ha megijed :)


Mi a nagy eszünkkel (apjával közösen) 11 hónapos korában egy darab csokit adtunk a gyereknek (nem is tudom hogy jött ez pedig azóta se adunk neki csokit sose) akiről azt tudni kell, hogy még 12-13 hónaposan is öklendezett a darabos kajától...és hát persze hogy egybe benyelte a kockát, még az volt a szerencsénk, hogy csoki volt és elolvadt de azt a 10-15 másodpercet ellenségemnek se kívánom mi is ráztuk, ütögettük a hátát mindent csináltunk már...

Rémálmomba ne jöjjön vissza...

2009. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! Már alszik, remélem jót alszik és én is. :) Végül elmondtam férjemnek, Ő is hasonló véleményen van, mint Ti. Utolsó válaszoló a Ti esetetek se lehetett semmi! De szerencsére semmi bajuk!
2009. aug. 28. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!