Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem sétál vele, ha...

A férjem sétál vele, ha nyűgös, most nincs itthon, és a gyerek sír, mert én nem úgy ringatom mint az apja. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
2 és fél hós babám van.A férjem fel alá sétál vele a lakásban,ami persze a fiamnak nagyon tetszik.De ha nincs itthon,én nem tudom egész nap ringatni a seggét és egy perc pihenőm sincs.A férjemet hiába kérem, neki tetszik,hogy elbűvöli a fiát.Van súlya a gyereknek,és már leszakad a hátam,és folyik rólam a víz.Mit csináljak?
2009. aug. 28. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Ó te szegény,ez szörnyű lehet.

Hány gyereketek van?

Nekem 3,soha nem volt senki segítségem,még a szülések után sem,a 3-ból 2 császárom volt,a férjem reggeltől estig dolgozott,és sosem hagytam sírni a gyerekeimet.

Mellette minden házi és ház körüli munkát én végzek,mert a férjem sosem ér rá,de örülünk ha dolgozhat.

Mit vársz egy 2 hónapos babától?Rád lenne szüksége,a közelségedre.Nekem a szívem szakadt volna meg,ha a gyerekeimet nem én tudtam volna megnyugtatni ha sírtak.

Nem Ti akartátok azt a babát?Vagy csak a férjed,te nem?

2009. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Beszélj a férjeddel. Ha továbbra is csinálja, akkor amikor sír a gyerek hívd fel a férjed, úgy hogy hallja a sírást és mond meg, hogy azonnal jőjjön haza, mert meg kell vígasztalni, ahogy csak ő tudja. Nyilván nem tud ilyenkor hazaszaladni, de egy pár hívás után rá fog jönni, hogy akkor sem áll meg az élet, ha ő nincs otthon. Sőt, te vagy otthon többet, úgyhogy jobb, ha úgy nevelitek a picúrt, ahogy neked is jó. Igazad van. Nem szabad elkapatni!
2009. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez nagyon nem jó így!Beszélj a férjeddel,és ne hagyd,hogy ezt csinálja.Ha kell,vedd ki a kezéből.Én sose hagyom sírni a fiamat,és tuti én is ki lennék ha nem tudnám megvígasztalni...

2009. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem.2 gyerekem van, meg egy rákos apám,akit gondozok.Egész nap babázok így is,és a gyereket én is akartam.Apu betegségét nem mi választottuk,de kutya kötelességem gondoskodni róla is.Ugyanis felnevelt.Beosztom az időmet ahogy tudom,csak a nap 24 órája kevés nekem.Pedig éjjel sem alszom.
2009. aug. 28. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező! Beszélj tényleg a férjeddel, hogy ez így nem állapot, hogy Te nem tudod naphosszat cipelni, ezért próbáljátok közösen arra szoktatni, hogy ellegyen kicsit, amíg Te a dolgod végzed. Ahhoz még azért pici, hogy ez hosszabb időre lehetséges legyen, de ha van már gyermeked, akkor tudod gondolom. Esetleg kösd magadra kendővel, hátha az megfelel a babádnak. Kitartást, biztosan nagyon nehéz, de a picinek elsősorban még Te kellesz.

Kedves első szuperanya! Remélem most szégyelled magad kicsit, miután a kedves kérdező leírta mi is a helyzet náluk! Mert szégyellheted!

2009. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

És ezzel a férjed nincs tisztában?

Egyébként már bocs,de a körülményeidet Te ismered,itt arra lehet válaszolni amit leírsz.

Senki nem gondolat olvasó!

Egy kisbabának pedig az anyja mellett a helye.Vagy talán nem?

Apukád miatt részvétem,tudom mit élsz át.Az enyém akkor halt meg amikor a legkisebbel terhes lettem,szintén rákban.

2009. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

18,30-nak:nem,nem szégyellem magam,szégyellje akinek oka van rá.A feltett kérdésre lehet itt válaszolni,nem vagyok gondolat olvasó,nem ismerhetjük senki körülményeit csak amit leír.Továbbra is úgy gondolom,hogy egy kisgyereknek az anyja mellett a helye!!!


1-5 válaszoló

2009. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ.
2009. aug. 28. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!