Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyermekem nem issza a...

A gyermekem nem issza a tápszert. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9és fél hónapos. Mit adjak neki helyette?

2013. jan. 11. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Majd lepontoznak, de nem érdekel.

Én itt olvastam anno, hogy picike vaníliás cukrot tegyek bele, hátha... Kipróbáltam, bevált (egy darabig).

Ha végképp nem issza, akkor adj neki minél több tejterméket (joghurt, sajt, stb.) napközben.

2013. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Timóca Szamóca ***** válasza:

Hát annyiféle tápszer van,próbálkozz többel is.

Enni mit adsz neki???Nos ha én a helyedben lennék etetném,ha nincs más mód,persze kérdés,miket eszik már.

Az elsöt én 3 hó korától kezdtem kóstoltatni(ami nem egyenlö a hozzátáplálással)de ebböl-abból adtam neki,így nekem már 8-9 hónaposan már szinte mindtent evett.2diknál 4 hónaposan kezdtem,mert ö egy kicsit hasfájós volt.

2013. jan. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kóstoltass többfajta tápit, nálunk a dm-es és a Humana a kedvenc. De alkalmanként bio zab- vagy rizstejet is adhatsz Neki.
2013. jan. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Idd meg a gyerek előtt. Legyél elragadtatva tőle, hogy milyen finom.
2013. jan. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a problémám, lányom 8 és fél hós és 1 hónapja semmi tápszert nem fogadott el, sőt öklendezett tőle. Nekem a Humana Baby Fit (banános) tápszert javasolták, mert finom banános íze van. És lám, egy grimasz nélkül megevett elsőre 150 ml-t :) Annyira boldog voltam! :) A mi babáink már ugye esznek mindent, nekik a sima tápszer íze ezért elég vacak már. Próbáld ki, hátha nektek is bejön!
2013. jan. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eszik szinte mindent sajnos pedig 1éves koráig nem akartam neki adni a mi kajánkból. Ha új fajtát kóstól az a baj hogy kiütéses lessz egy picit. De nem minden esetben fordul elő. Az a baj hogy nem igazán akarok próbálgatni tápszert mert nem fogja meginni mert lusta szopizni.
2013. jan. 12. 06:07
 7/12 A kérdező kommentje:
0-6 hónapig milumilt itta, aztán váltottam a humanara. De az enyém azt is szerintem megunta
2013. jan. 12. 06:10
 8/12 Timóca Szamóca ***** válasza:
Hát akartál nem akartál etetni,muszáj leszel.Mit fogsz csinálni....Én pl már tejbegrizet is adtam neki...kevés gríz,jó sokáig föztem,hígra haggyom.Nagyon szereti.
2013. jan. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak vízet rakol bele tejet nem?
2013. jan. 12. 10:42
 10/12 Timóca Szamóca ***** válasza:
A tejbegríz a tejtöl tejbegríz,már adtam egy párszor,semmi baja sincs
2013. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!