Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisfiam tiszta...

2 hónapos kisfiam tiszta takony lett, elkapta a nővérétől. Azon kívül hogy szívatom az orrát, mit tehetek még?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
én lányom is náthás volt de ennél többet nem tudtam érte tenni. ha eldugult az orra kapott orrcseppet. mielőbbi gyógyulást!
2013. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
C vitamint adj neki.
2013. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen c-vitamint? 2 hónapos
2013. jan. 12. 09:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi két hónaposunk is náthás. A patikában cebiont ajánlottak.
2013. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én kicsim is két hónapos (előtt 1 héttel) volt, mikor náthás lett. A bátyja előtte volt szintén beteg. Mivel még kicsi, így elvittem orvoshoz, bár láza neki sem volt. Az orvos is csak azt mondta, hogy szívjam az orrát, esetleg salvus vizet párologtassak, hogy ne legyen száraz a levegő. Mást nem tudunk tenni, mivel minden készítmény 3 hónapos kortól van. Ha nem javul, vagy súlyosbodik, vigyem vissza. Szerencsére napról napra jobb lett, hétvégére már kutya baja volt.

Jobbulást a kicsinek!

2013. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A C vitamintól semmi baja nem lesz,hiába kicsike még.Ennél többet nem tudsz tenni.Nem poénból írtam.

2. voltam

2013. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Cebiont újszülött kortól lehet adni!!! Ezen kívül Nasivin orrcsepp, ami segít!
2013. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sterimar van itthon, azt szoktam, befújni neki
2013. jan. 12. 10:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanebben a cipőben jártam 2 hete, mint Te!

Sterimar-porszívó-nasivin, ezt játszottuk, nem segített, elvittem egy jó orvoshoz (mert 3-ból 2 ezeket javasolta amit leírtam az előbb)...

Azt mondta ezeket hagyjuk el, szedjen télen napi 8 csepp CEBION vitamint, napi 3x8 Fenistil cseppek (1 hós kortól lehet használni már, de ezt csak orvos írhatja fel) és minden nap BIOPTRON lámpával lámpázzam 1-1 percig mindkét arcüregét.. Pénteken voltunk, mára már kutya baja, pedig 1 hetet mondott gyógyulási időnek.. Vidd el dokihoz szerintem, és hátha felírja nektek is, jobbulást, remélem tudtam segíteni! :-)

2013. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!