Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsák problémám lenne,...

Hálózsák problémám lenne, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kaptunk egy hálózsákot ujjatlan,valamivel bélelve van és plüssös kívül az anyaga. Mit adjak alá? Body+rugi és kell fölé takaró? tudni kell,hogy éjjel mindig fázik a kislányom,mert lerugja a takarót.Ezért döntöttem a hálózsák mellett. A hálózsák alja elég hosszú,majdnem 15 centivel hosszabb,mint a baba.Az nem baj ugye? Nem tud belegabalyodni? Ti hogyan adjátok rá este? Mert vacsinál van,hogy bealszik,akkor már hálózsákba etessem?

Köszi :)



2013. jan. 12. 16:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
8 hós a baba.
2013. jan. 12. 16:24
 2/11 anonim ***** válasza:

Body, rugi, hálózsák. Pléddel már nem takarom be.

Sosem gyanakodott bele, pedig volt hogy 30-40 centivel volt nagyobb a zsák.

Én mindig lerakod a kiságyra a hálózsákot, ha elaludt, én ringattam, akkor a hálózsák rá ráraktam, ráadtam.

Nem kelt fel rá soha.

2013. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt adok rá mint az előző. Viszont én hálózsákban etetem, van még rajta egy előke, amit büfiztetés végén leveszek és utána zsuppolom a picurt a kiságyba. Néha a lányom is bealszik vacsi alatt.
2013. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek, az a baj,hogy Ő csak hason tud aludni,így vaószínűleg nekem is hálózsákban kell etetnem... csak lehet nagyon megfog izzadni. :(
2013. jan. 12. 17:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 8 hónapos és hálózsákban etetem. (hosszúujjú body, rugi, hálózsák) Megizzad, néha csurom víz a haja, de a bufiztetés alatt simizem, törölgetem a kis fejét textilpelussal és megszárad hamar. Szereti is a fejsimit :) néha be is alszik tőle. De éjszakára muszáj ennyire beöltöztetni, mert próbáltam mást is, de akkor fázott.
2013. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és neki is 15-20 cm-vel hosszabb a hálózsákja, de ebből még semmi gond nem volt. Még így is jól mozgolódik benne, megszokta. (Az előző voltam)
2013. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak hosszuujju bodyt adok ra a halozsak ala, viszont utana be is takarom. Es en is halozsakban etetem, mert utana mar csak berakom a kisagyba es mar alszik is.
2013. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nalunk 22 fok van ejjel es en csak egy hosszuujju bodyt adok ra, es halozsakban eszik, nem izzad meg, es ejjel nem is fazik. Meg nem vold gond a hosszal, pedig nyaron 72cm-es volt a lanyom a halozsak meg 100cm, vagy 30cm-vel hosszabb mint o.
2013. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 shona ***** válasza:
lanyom 2es fel evig halozsakban aludt oszeszamolom volt neki ossz 7db egyik masik nagyobb kisebb,egyentol valtozik ki mit ad ra en is body rugit adtam ra de mindig kesztetesem volt arra hogy kiprobaljam a hosszu ujjo bady csak ja igen 1-2szer kprobaltam de a hulyesegem miatt zoknit is adtam ra es sajna a mai napig zokniban alszik 4eves most.az egyik lejobb a dolognak tartot a halozsakot. en nem mernem hasra tenni ha mar 8honapos akkor ugy is megfordul magatol es ugy teszi magat kenyelembe ahogy o akarja...a zsak biztos nem gatolja,igen emlekszem sokszor etettem a haloban de o 2ev ket honapig szopott ugy hogy este allva szoptattam es mikor elszendergett csak letettem az agyaba valamikor meg maga maszott bele begomboltam felzipzaraztam oszt alvas!
2013. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. nem fázott,nem volt melege.Szóval pont jól érezte magát benne. :)

Kedves utolsó,az,hogy hasra teszem,nem merem vagy nem mrem kérdés,Ő pár hetes korától csak úgy alszik,Neki így kényelmes.

2013. jan. 13. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!