Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet úgy biciklizni,...

Mikortól lehet úgy biciklizni, hogy a baba a kisülésben van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ajánlatos, ha már tud egyedül is ülni.
2013. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kerria ***** válasza:
Ha stabilan ül... hivatalosan ha magától ül, de kislányom még nagyon nem ült magától, viszont állandóan felhúzta magát. Próbálj olyan gyerekülést választani aminek nem derékszögű az ülő és hátlapja (ezeknél mindenképp magától kell, hogy üljön, mert összerogyik a háta). Lehet választani dönthető háttámlásat, vagy gyárilag nem derékszögű verziót, azok egyenesen tartják a gerincét...
2013. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Inkább amikor már állni is tud, mert az ülésben lehet akkor, amikor már ül, de amíg berakod meg kiveszed, kényelmesebb ha tud állni. Hú, kicsit bonyin írtam le, remélem érthető!:o)
2013. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, kedves 3. értem amit írsz, igazad van:).

Akkor tavasszal, ha már 1 éves elmúlik a kisfiam tudok vele majd biciklizni?

Jaj, de jó:)))!!!

2013. jan. 12. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Természetesen már mehettek tavasszal biciklizni,és majd meglátod,hogy fogjátok szeretni :)Amit a 3.válaszoló írt,teljesen jó,mert hiába ül stabilan,azért könnyebb ha már tud állni is baba,mert könnyebb beletenni,kivenni az ülésből.
2013. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom márciusi, és azon a tavaszon kezdtünk bringázni, amikor töltötte az egy évet. Azóta is nagyon szeret bicajozni.
2013. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!