Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS. Vallalhatok most ugy...

SOS. Vallalhatok most ugy babat, hogy gerincserv kezdemenyem van es gyakran faj a hatam? Szerintetek ez meg romolhat terhesseggel? Nagyon szeretnek!

Figyelt kérdés

Furdore jarok mar tobb mint 2 honapja, otthon pedig tornazom ,de sajnos nem sok haszna van.

Ha most nem lesz meg egy babank(van egy 2eves), akkor vissza kell mennem dolgozni es nem johetek ujbol gyedre a korom miatt is, meg a munkaltato is rossz szemmel nezne?



2013. jan. 12. 20:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azert is kerdezem ezt, mert amelyik kezelesre en jarok, a masszorok meg varnak penzt, ha nem adsz legkozelebb fel vallrol vesznek, Ez eleg szomoru, mert igy is sokat kell fizetni. Regen ezek a kezelesek ingyenesek voltak.
2013. jan. 17. 09:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Amiket leírtam, azon felül még másféle kezelések is vannak. Az a betegségedtől függ, és a dokitól, hogy Neked milyet ír ki. Pl. gyógytornából van csoportos és egyéni. Én egyénit kaptam mindig, az nagyon szuper, mert tényleg csak velem foglakozik fél órát a gyógytornász két naponta...


Elvileg az ügymenet az, hogy az SZTK-s reuma dokinak kell írnia egy beutalót a Széchenyibe.

Felhívod őket, megmondod, hogy van beutalód, szeretnél elmenni egy orvoshoz és akkor kapsz egy időpontot. Talán kérheted is magad egy bizonyos orvoshoz, de ezt nem tudom, mert nálam más volt a helyzet, az SZTK-s doki maga telefonálgatott (nagyon rendes volt).

Akkor elmész a dokihoz, megvizsgál, és megmondja, hogy ajánlja-e Neked ezt a 3 hetes kúrát vagy mást. (Persze mondhatod, hogy ezért jöttél, mert jókat hallottál róla stb.) És persze vinned kell minden leleted magaddal.


A három hetes kúra végén valóban lehet "meghálálni" azoknak, akik Téged kezeltek, úgy láttam, ez szokás, főleg az idősebbek járkálnak borítékokkal.


Én ennek nem vagyok híve, még sosem adtam pénzt senkinek, úgyhogy én ajándékot szoktam vinni. Legutóbb saját sütésű kaláccsal köszöntem meg nekik a kezelést, a dokinak meg különleges bonbont készítettem. Örültek neki, és nem láttam, hogy csalódottak lennének.


Én a pénzt kellemetlennek is érezném, meg annyit, amennyit nem lenne ciki odaadni, annyit nem tudnék, sajnos nem állunk úgy.

2013. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolso valaszolo.


Hogy vagy mostanaban a hataddal?

Jarsz meg evente kezeleste a Szechenyi furdobe ?

Sajnos nekem megint elkezdett fajni, majdnem 3 evig tunetmentes voltam. Sajnos nem tudom megcsinalni ezt a kezelest, mert gyakran beteg a gyerek es nincs kire bizzam.

Erdekelne, hogy esetleg probaltal valalmi mas kezelest ami segitett vagy maradt a furdo?

Koszonom szepen ha irsz akar priviben is.

2016. jan. 19. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!