Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi szervizről tapasztal...

Babakocsi szervizről tapasztalatok? A Brendon Soroksári úti szervizéről is írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Van egy I'coo Targo Country típusú babakocsim, elég speckó vázzal és kerekekkel. Ezt a márkát (tudtommal) egyébként is csak a Brendon forgalmazza. Volt egy autóbalesetünk és a csomagtartóban lévő babakocsin eltört egy műanyag alkatrész. Ezt szeretném kicseréltetni. De már nem garanciás a kocsi és ezt a modellt nem is lehet már kapni (asszem 2010-es). Viszont van egy másik modell, aminek ilyen a kereke és a váza és a Brendonban lehet kapni. Szerintetek foglalkoznak vele vagy elhajtanak a búsba?

Ha van valakinek viszonylag friss tapasztalata van babakocsi javításról, megírná? Köszi szépen!



2013. jan. 12. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

10.000 től kezdődnek az alkatrészek, vagy a javítás!

Barátnőmnek ennyie került egy kis műanyag pöcök, amivel a tolókarral lehetett állítani, nekem meg 18.000-be egy első kerék.

Hívd fel őket, kérdezd meg, aztán tudod mérlegelni inkább megjavíttatod, vagy jó így, vág veszel egy másikat.

2013. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy Hauck babakocsi ami neked van, nézz szét máshol is, telefonálád köre a szervízeket, mi hol mennyi!
2013. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy megcsinálják akkor is ha már nem garanciás, csak igazolnod kell blokkal, hogy tényleg onnan való a kocsi. Régen így volt, remélem nem mondok hülyeséget.



off: hol vannak babakocsi szervízek ? Vidéki vagyok, és van egy brevi kocsim, aminek kicsit "zörögnek" az első kerekei. Úgy kaptuk, nem tudom hol vették korábban (de nem láttam még a brendonban). Hol tudnám megcsináltatni szeritetek?

2013. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezzel a babakocsi szerelővel (Novo-Team) beszéltem telefonon. Remélem, hogy tényleg nagyon jó, mert olyan bicskanyitogató stílusa van, hogy ha lenne rajta kívül más, aki bármilyen babakocsit elvállal, elküldtem volna a búsba.

Az a baj, hogy a Brendonban telefonon látatlanban azt mondták, hogy csak garanciálisat vállalnak. Csakhogy ez egy prémium kategóriás kocsi, és simán cserélhető lenne az alkatrész, ezért nem dobnám ki.

Ja, nem a Brendonban vettem.

Egyébként írtam már a gyártónak is, hogy hol tudnám megjavíttatni, csak még nem válaszolt (hétvége miatt).

2013. jan. 13. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Én küldtem a novo team-ot. Hááát tényleg egy bunkó szegény,de mindent meg tud csinálni.Volt hogy még üvöltöztünk is vele,mert akkora par*szt!De mindent beszerzett,megjavított.
2013. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!