Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popolini easyfix one size...

Popolini easyfix one size bambuszbetéttel - tapasztalatokat tudnátok írni? Tényleg 3 kg-tól lehet használni? És megéri használta 1500ft-ért? És Pop-in v1, v2 használtan 1700ft-ért 2 betéttel megéri?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is annyiért vettem a Pop-int használtan, szerintem abszolút megéri, újonnan kb. 5 ezer Ft. Persze attól is függ, milyen állapotban van.

A Popoliniről nincs tapasztalatom.

2012. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És a pop-in jól bevállt?
2012. dec. 31. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi szeretjük. Mondjuk nem használjuk túl sokat, csak elmenős pelusnak, de szerintem még egyszer sem ázott át.
2012. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én felesben használok eldobhatót és PopIn-t. A PopIn-t itthonra adom fel és tapasztalataim szerint gyakrabban kell cserélni. Egyébként újonnan vettem, nem emlékszem az árára, de megtérül. Mindig jó minőségű popsikrémet használok mellé (most épp Neogranormon cinkoxidos védőkrémet).
2013. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!