Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért viselkedik így 1,5 éves...

Djudit kérdése:

Miért viselkedik így 1,5 éves kisfiunk?

Figyelt kérdés
A kisfiam gyakran nyűgösködik hangosan, ha az Apukája közelít felé, amikor én is ott vagyok. A férjem is imádja, sokat vannak együtt, heti 2 napot ő vigyáz rá, amikor én suliban vagyok. Ha kettesben vannak, minden a legnagyobb rendben, de ha ott vagyok én vagy a mama, akkor már nem mindig örül az apjának. Éjjel ő is kel hozzá, altatja is... A kisfiam amúgy is nagyon akaratos és határozott, szelektál az idegenek között is. Az is zavaró, hogy egy idegen felé "utálatos", de hogy az Apukájával ezt csinálja az nekem is rosszul esik. Nagyon szeretem a férjem, és szeretném, ha hárman tartoznánk össze. (Sokat vagyunk hárman is együtt, és többnyire minden ok) Szerintetek? Hasonló tapasztalat? Kinövi?

2013. jan. 12. 22:02
 1/3 Timóca Szamóca ***** válasza:
igen,kinövi.Ilyesmi nálunk is elöfordult,és aztán megint jött egy változás és elmult
2013. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az en 14 honapos lanyom rendesen elloki a ferjemet, ha puszit akar adni nekem. Mi is sokat vagyunk harmasban, es nagyon szereti az apjat, csak azt nem turi meg ha felem kozelit. Olyan mintha csak maganak akarna engem. Lehet nalatok is ez van. Ez a szeparacios szorongas egyik jele, es allitolag elmulik.
2013. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sysyqueen ***** válasza:
hát most nem tudom vagy féltékeny a kisfiad... (a fiúk általában anyásak) vagy pont abban a hisztériás korban van amin minden gyermek átesik. a kislányommal is voltak ilyen problémák... csak ő apás volt engem nem tűrt.... :D a férjemmel úgy neveltük ezt ki belőle hogy ha nekiállt hisztizni akkor szépen egymást kézen fogtuk arrébb mentünk és afféle csak kettesben voltunk míg ő észre nem vette hogy egyedül van... amikor észre vette hogy így már apa sincs akkor belenyugodott hogy anyával is lenni kell. most négy éves de le nem tudnám rázni magamról a kiscsajt... :d nem mintha akarnám.... :D
2013. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!