Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek fázhat éjjel a babám?

Szerintetek fázhat éjjel a babám?

Figyelt kérdés

6 hós, a szobában 21fok van éjjel.

Így van öltöztetve: hosszú ujjú body + vékony pamut pizsifelső+ közepesen vastag paplanos hálózsák.

A tarkója és kezei kellemesen melegek elalvás után, 8 órát ébredés nélkül végigalszik,de reggel felkeléskor a tarkója hüvös,ujjai gége hideg,de a feje és a teste többi része meleg.

Szerintetek fázhat éjjel?

Korábban talpas pizsinaci is volt rajta,de a lábai mindig izzadtak voltak, most meztelenek és így is jó melegek szoktak lenni.


2013. jan. 13. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fázna, akkor felkelne és sírna.
2013. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 shona ***** válasza:
szerintem nem fazik,a halozsak az a legjobb dontes az enyem 2es felevig abban aludt nagyon jo dolognak tartom es orulok,hogy mas is.es a legtobb emder ebredes utan fazik,didereg ez a normalis az ebredes reszei...ne aggodj meg az is normalis lenne ha kicsit hidegek lennenek a kezei...es igen biztos sirna ha fazna...
2013. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy fázik. Az enyém egy hosszú újjú body-ban alszik és egy sima vastag hálózsákban, lábai szabadon vannak. Nem fázik.
2013. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 19 hónapos és még mindig ezen szoktam dillemázni esténként.

Amennyiben megnyugtat rakj rá ma éjjelre egy vékonyabb kis takarót és nézd meg mi történik

Az a baj, hogy nem minden gyerek jelez, pl az enyém nem jelez soha, sem ha fázik se akkor h melege van. Nagyon jó példa erre a tegnap este. Fürdés tápszer hálózyák, szobájában a szokásos 22 fok, betettem a kiságyba. És intéztem a dolgaim, zuhany, pakolás stb, 40 perc múlva mgnéztem a gyereket, és csatakokban ömlött róla a víz, az egész háta vizes volt, a feje, a haja, a feje alatt a plédből csavartam a vizet. Egy szót nem szólt. Ő aludt. Én kicsomagoltam, elrendzetem, ő aludt szó nélkül tovább.

Volt az ellenkezőjére is példa, amikor jehgeshideg volt a keze lába feje mindene, hajnal 3-kor megnéztem, én majd elájultam, ő jégkockára fagyva békéksen aludt tovább, kicsit jobban össze volt kucorodva.

Szóval van aki nem jelez :-)

2013. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért egy vékony talpas nadrágot adnék rá. Bár lehet, hogy nagyon meleg a hálózsák. A miénk akkor fázott meg, amikor betettük a hálózsákba, plusz még betakartuk, és jól megizzadt. Azóta nincs hálózsák, csak két takaró, egy vékony pléd, és egy paplan. Amúgy body + talpas rugdalózó, és nálunk is 21 fok van.
2013. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!