Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a megoldás? 4 hónapos...

Mi lehet a megoldás? 4 hónapos kislányom kb.1 hónapja éjszakánként többször felébred (korábban átaludta már az éjszakát), bár cumival visszaalszik, de jó lenne rájönni az okára.

Figyelt kérdés
Próbáltam növelni a napközbeni evés adagjait (cumisüvegből etetem) hátha éhes, de nem nagyon jártam sikerrel, nem igazán kér többet. Éjszaka sem ébred fel annyira, nem sír annyira, hogy etetni kellene.
2013. jan. 13. 15:27
 1/4 xStefix ***** válasza:
100%

Kinyílt az értelme, kíváncsi, fejlődik a mozgása, idegrendszere stb. - emiatt az alvási szokásai is megváltoznak.

Lesz még pár ilyen szakasz az első évben, úgyhogy ne lepődj meg, ha ez ismétlődni fog. Normális dolog, ne aggódj! A lényeg, hogy AZT add neki ilyenkor, amit igényel: ha éhes, etesd, ha szomjas, itasd, ha téged akar, legyél mellette stb. :) (Persze játszani inkább ne, az nappalra maradjon.)

2013. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szomjas, adj neki teát. De lehet melege is vagy fázhat is.
2013. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy elkezdődött a szeparációs szorongásos időszaka, vagy fogzás miatt érzékenyebb és meg akar róla győződni, hogy ott vagy.

Az én kislányom is ennyi idős, ugyanezt csinálja. Velem alszik el, de ritkán tudom visszatenni a kiságyba, mert akármilyen mélyen alszik, azonnal ébred és csak mellettem alszik vissza.

2013. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elkezdődött a fogzás, és picit nyugtalanabbul alszik.
2013. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!