Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 13 hós kislányom éjszaka...

13 hós kislányom éjszaka többször ébred, feláll és szinte lehetetlen visszaaltatni. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Ilyenkor - hogy mi is tudjunk aludni - közénk fektetem a nagy ágyba. Szerintetek mit csinálok rosszul? Hogyan tudnám rávenni, hogy aludja át az éjszakát? Ha nincs semmi megoldás, valóban kb.3 éves korukig a gyerek ébrednek éjszaka?
2011. jan. 5. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, nem most kezdett felállni, járni? mert akkor ezt gyakorolja álmában. és akkor majd túllesz rajta, pár hét kérdsése. amúgy nálunk 16 hósan javult a hylezet nagyot, és 21 hósan kezdte átaludni az éjjelt. akkorra kijött az összes foga. sztem ez a 3 év nem igaz, kinél ekkor kinél akkor jön el a kánaán. :))
2011. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos annyi minden van, ami megzavarhatja az éjszakákat az ilyen kicsiknél.

Fogzás, mozgásfejlődés, új élmények, szinte bármi.

Ha esetleg jön foga, akkor ki lehet próbálni homeos szereket, mint pl chamomilla, viburcol, ezek lehet segítenek.

2011. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd leszokik róla, bár lehet akkor kitalál valami más bosszantó dolgot, de ez van, majd kinövik. Nálunk is ugyanez volt.
2011. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem 30 hos,es meg mindig nem alussza at az ejszakat.Irj privatot,beszelhetunk rola.
2011. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A több napos szenvedés után újra visszaálltam a régi jó módszerre:) Hordozókendőben altatom el a kislányomat, és éjszaka ha ébredne, akkor is abba teszem. Pár perc az egész, megnyugszik és mindenki kialussza magát:) Csak ajánlani tudom:)
2011. jan. 10. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!