Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare kukát (pelenkatároló...

Angelcare kukát (pelenkatároló) érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Sógornőm szerint nem érdemes, megfelel egy sima olcsó vödör is. Úgyis kivisszük a használt pelusokat a kukába. Én egyetértek vele, ezért nem is veszek drága pelenkakukát.
2013. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én használtan vennék.
2013. jan. 14. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha olcsóbb, mint egy sima kuka, akkor miért ne. a lényeg, hogy legyen lecsukható, mert nagyon büdi tud lenni.
2013. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem a kuka a drága, hanem a belevaló szemeteszsák.

tipp: két kukánk van, egy konyhai és egy pelusos, mindkettőt naponta ürítjük, ha 'gázos', többször. a koszos pelust péksüteményes/uzsonnás zacskóba teszem, és úgy a szemetesbe. nekem így olcsóbban jön ki, ráadásul 'újrahasznosítom' a zacskókat is. :)

2013. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam rajta, de aztán elvetettem az ötletet. 1 kukánk van, a pisis pelust összetekerve beledobom, a kakisat uzsonnás zacskóba csomózva teszem bele. Lényegesen olcsóbb, és semmivel sem szagosabb.
2013. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A angelcare nagyon vacak nekem volt, de seperc alatt tönkre ment, inkább tommee tippee-t vegyél az sokkal jobb.
2013. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált,egyáltalán nem érezni szagokat!!!Szemetes zsákot pedig lehet venni vaterán fillérekért!
2013. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint mindenképp érdemes. Amióta ezt használjuk, nincsenek a fürdőben terjengő bűzök a billenős kukától és még szép is, jól mutat a fürdőben. :) Nekünk ez van:


[link]

2015. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!