Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Január végén születő babának...

Január végén születő babának mekkora méretű overált érdemes venni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a baba méretétől is függ :)

Téli, vastag overállt szerintem 62-est.

2013. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, de lehet, hogy kényelmesebb lenne neki (és neked is) a bundazsák.
2013. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a 62-es jó lesz, de én bundazsákot vennék, nem overállt. A bundazsákba nem kell külön begyűrögetni a lábait, mint egy overállba. :)))
2013. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62-est vettem én is. Ha overallt veszel, akkor olyat, ami egészen a lábfejéig cipzározható!
2013. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 H.Orsolya ***** válasza:
nekünk azt mondták nagy babánk lesz, nem nagyon emlékszem de azt hiszem mi is 62-est, vagy 68-ast vettünk. de én nem gyömöszöltem bele a kis karját, csak beleraktam és felhúztam a cipzárt.( Bár el volt törve a kulcscsontja, de ha nem lett volna is így csinálom, mivel születése után még nem nagyon mocorgott )
2013. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62esnél ne vegyél nagyobbat, mert ugyse lesz jó következő szezonra, vagyis erre a télre veszed csak. A babának is kényelmetlen ha nagy, mi is kaptunk nagyobbat, de állandóan rácsuszott a kapucni, az orráig ért a cipzár. Szerintem is overállt vegyél, az kényelmesebb, könnyebb ráadni
2013. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!