Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes pelenkatároló vödröt...

Érdemes pelenkatároló vödröt venni? Ha igen melyik márkát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Textilpelenkát fogsz használni? Mert ha nem, akkor minek a vödör????
2011. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem az Angelcare jött be, de van egy Sangenic Tommee Tippee-m is, azt egyáltalán nem szeretettem.
2011. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Angelcare van nekem is bár én a Libero vonalkódokkal "vettem"nagyon imádom.Mivel eleinte éjjel is sokszor bekakilt és ire átmeyek a lakáson,-ki a teraszon,-át az udvaron és úgy a kinti kukáig nagyon hasznos volt.És tényleg bent tartja a szagokat.Igaz én már nem veszek utántöltőt hanem rájöttem hogyha összehúzható szemeteszsákot veszek frankón passzol bele:)))Így 800ft 15 ív ami sokáig elég és nem 2000ft.
2011. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a benti szemetesünk tetős (billenős króm), úgyhogy abba dobom minden pelusozás után. Nincs szaga, legalábbis én nem érzem. Szóval nekem nem hiányzik a pelenkás vödör.
2011. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem is angelcare captiva van. Annak idején (3 hónapja kb:) mi is godolkodtunk sokat, érdemes-e venni.

Lényeg a lényeg: megvettük és nagyon jól tettük! Még 1 hónapos a babánk, de bizony van szaga már a kakijának. A captiva jól benttartja a szagokat, még sosem éreztem semmit, pedig egy szobában vagyunk még.

A kiságya és a pelenkázó között van a kis kuka.

2011. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az első Angelcare-es válaszoló vagyok. Ha pesti vagy, és eljössz érte (XX.kerület), és érdekel egy példány, aminek a nyitórészéből letört egy kis darab, de ettől még funkcionálisan használható, ez csak esztétikai hiba, elviheted.
2011. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt és nem is hiányzott. Újszülött korában nem éreztem soha, hogy pelenkaszag lenne a szobájában. Az is igaz, hogy egy fedeles kuka volt a pelenkázó mellett, abba gyűjtöttük és minden nap kidobtuk. Aztán már fél éves elmúlt mikor ugye elkezdett mindenfélét enni és egyre büdösebb lett a pelus, akkor már érződött. De mivel panelban lakunk és a szemétledobó pont az ajtó előtt van, így minden kakis peluscsere után egyből a ledobóba dobtuk. A pisis pelenkát meg a többi szemét közé, de annak sem érződött a szaga.
2011. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt. A pisis pelus ment simán a kukába, a kakásat zacskóba tettem, és úgy bele. Sosem volt kaka/pisi szag a lakásba.
2011. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy, de Pécsen lakom.
2011. aug. 2. 14:55
 10/15 anonim ***** válasza:

Mekkora lehúzás az is!!!


Tök felesleges. Pénzkidobás. Baba mellet az ember gyakran üríti a szemetest, a babaszobában pedig nem tárol szemetet sem vödörben, sem másban! Nem tart sokből kukába helyezni a pelust. Én zacskókat rendszeresítettem a pelenkázóhoz, abba teszem a levett pelenkát, hogy addig se bűzölögjön, míg végzünk és kiviszem. Kicsit olcsóbb megoldás.

A pelenkatartó vödör csak a kismamák lehúzására lett kitalálva, sok más vacakkal együtt...

2011. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!