Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Hunbaba mei...

Használ valaki Hunbaba mei tai-t? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mekkora gyermekkel szertenéd használni?

Elég széles a "body"ja, kicsi babához semmiképp nem ajánlanám.

2013. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 hónapos a lányom, jó lenne valamilyen hordozó és a Hunbaba nagyon tetszik.
2013. jan. 14. 17:52
 3/5 A kérdező kommentje:
A picur egyébként 6,2 kg és 60 cm körül volt a 3 hós státuszon, nem tudom, hogy ez számít-e.
2013. jan. 14. 17:53
 4/5 anonim válasza:
Nagyon jó kérdés, csatlakozom, ha megengeded a válaszravárók közé :-) Mi 5 hónaposak és 8,5 kilósak vagyunk.
2013. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én időközben megvettem a Hunbaba mei tai-t, múlt héten. Egyelőre abszolút pozitívak a tapasztalataim, eddig voltunk postán, boltban, meg egy rövidebb vonatúton. A pici élvezi, jókat nézelődik, úgy látom, hogy kényelmes neki. Nekem is az, bár a derekam azért kicsit érzi, mivel még pici és elől hordozom. Igazság szerint én eddig nem hordoztam a lányom, mert a kendőtől féltem, de ezt úgy érzem stabilan meg tudom kötni, ráadásul lényegesen mobilabbak vagyunk így, mint babakocsival.
2013. febr. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!