Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnő mit néz környezettanu...

A védőnő mit néz környezettanulmány alatt?

Figyelt kérdés
kijön és körbenéz alaposan, vagy csak alap dolgokat néz meg? még nem vettem meg a kiságyat -pontosabban nincs nálunk és a babakocsi se ez gond lehet?

2013. jan. 14. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető dolgokat néz meg. Amiatt nem szólhat, hogy még nincs meg a kiságy meg a babakocsi.
2013. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézi, az alapvető feltételek megvannak-e a baba fogadáshoz: van fűtés, természetes fény, nem penészes a szoba, vagy folyó víz, villany a lakásban, nincsenek élősködők, szóval tényleg csak az alapvető dolgokat.
2013. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez általános, hogy a védőnő környezettanulmányra megy? Csak azért kérdezem, mert nekünk egyik babánknál sem jöttek ki. Nem hallottam még, hogy ilyen van? Bocsi, hogy belekérdezek, csak meglepődtem, mert itt a környékünkön senkinél sem voltak.
2013. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Még a baba születése előtt megy ki környezettanulmányra? Hozzánk nem jött, csak miután hazajöttünk a kórházból, rá 1 vagy 2 napra. Összesen jó, ha 6-szor kint volt, pedig egy éves a kisfiam. Sz@rik ránk nagy ívben.....szeretheti a munkáját.....
2013. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt kint a védőnő a baba születése előtt is havonta. És azóta is elég gyakran jár. Most fél éves a fiam és havonta jön.

Először tényleg az alapvető dolgokat néze csak és megjegyezte, hogy jó helyre fog születni a baba :) Késöbb pedig még a babakocsi választásban is segített és még a babakelengyét is átnézte (én kértem rá, mert nem volt kisbabás anyuka a környezetemben).

2013. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!