Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek bevált hasfájásra az...

Akinek bevált hasfájásra az Espumisan, hogy alkalmazta szopi elött vagy után és egy nap hányszor?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk bevállt! Szopi előtt kiskanálból kapta (ha bukott akkor se jött vissza neki) És csak akkor kapta, ha már nagyon szenvedett, nem ahogy rá volt írva. Kb. naponta-kétnaponta. Csak 3 hétig használtuk, de nagyon bevállt.
2013. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utána adtuk neki, és minden evéskor. Aztán egy idő után, már csak az esti kaja után kapott, és végül már nem adtunk neki.Ha volt olyan nap, amikor kevésnek tartottam a "napi puki mennyiséget",akkor megint kapott. Igazából jóíze van, bajt nem lehet vele okozni, rá nem lehet szokni. Ha szükségét látod, add neki bátran.
2013. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én minden étkezés előtt adtam neki kiskanállal (azért előtte, mert volt olyan, hogy bealudt a szopin, és akkor nem tudtam beadni neki), úgyhogy alig vártam hogy elmúljon a hasfájós időszak, mert már úgy éreztem,hogy erre keresünk :))
2013. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!