Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós baba ehet e már tejfölö...

10 hós baba ehet e már tejfölös dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ eddig miket evett már. ha már adtál neki másfajta tejterméket is előtte, joghurtot, sajtot, ilysesmit, akkor ehet nyugodtan tejfölös kajákat szerintem.
2009. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
babajoghurtot evett már, babakrémtúrót is, és a túrórudiból a túrót is, de nem sokat. Egyébként eszik már mindent, csak a tejtermékekkel vagyunk még óvatosak. Főzünk néha tejfölös dolgokat, és arra vagyok kiváncsi hogy olyat ehet e már. Magában a tejfölt még nem adnám neki.
2009. aug. 29. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom 10hónapos.Ő is már nagyon sokmindent eszik,peti danont,turo rudit(csoki nélkül)sőt már a tejet is próbáltuk ovaosan.Tegnap rakott krumpli volt és hát ő mindenből akar enni amit mi :) adtam neki krumplit kis tejföllel:) tetszett neki,de csak pár falatkát. Nem egy jóevő kiscsaj,ezért amit lehet próbálunk:)
2009. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!