Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol adhatok babámnak...

Mikortol adhatok babámnak vizet, teát?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz még, akkor az anyatej elég evésre és ivásra is, nem kell víz vagy tea.

Ha pedig tápszeres, akkor kell víz vagy tea szomjoltásra.

2013. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikortól megszültett.
2013. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyatejes babát egy éves kor előtt (ha akkor még 50% anytejes) nem érdemes konkrétan itatni, legfejlebb a játék, tanulás szempontjából néha poharat adni a kezébe. Tápszeres babával kapcsolatban nincs tapasztalatom.
2013. jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz, van elég tejed, nem hasfájós, vagy más nem indokolja, akkor elég akkor itatnod, ha már elkezdtél hozzátáplálni 6 hónaposan. Teát amúgy sem nagyon érdemes adni, inkább a vízzel kell próbálkozni, de az is kis időbe telhet mire elfogadja, ha addig csak anyatejet kapott. Ha egyből teát adsz neki, esetleg később a vizet sehogy sem fogja elfogadni. Kivétel mindig van, minden baba más és az anyukák is más elveket tartanak jónak. Én 6 hónapig csak anyatejet adtam a babámnak, aztán mikor kb. 8 hónapos volt és nyári hőség, akkor próbáltam vizet adni. Kellett néhány nap mire elfogadta, de nagyon sokáig csak vizet ivott ha szomjas volt.
2013. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém tápszert kap. Születésétől fogva csak Jana baby vizet adunk neki. Teát abszolút nem kap. Szerintem a víz a legjobb a babáknak, és a legjobb szomjúság ellen is.
2013. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!