Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöt adsz most a...

Milyen gyümölcsöt adsz most a babádnak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
alma,körte,banán,aminek nincs szezonja azt bébiételbe kapja.
2013. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

14hos: alma, korte, banan, narancs, mandarin

a jegrol: barack oszi es sarga is, meggy

2013. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alma, babán, körte, fagyasztottam le őszibarackot és meggyet, és azt. De bébidesszertet is kap néha a változatosság kedvéért, de azt mindig gabonapépbe keverve, mert magában nem nagyon szereti a lányom
2013. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy ideje csak a bébidesszertet hajlandó megenni.Abból sem mindegyiket...
2013. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Saját készítésű befőttjeim vannak, minden gyümölcsöt (körte, s barack, őszibarack, szilva, meggy, cseresznye, ribizli) tudok így adni a kisfiamnak (6 hós)
2013. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

13 hónapos:

frissen: alma, fiss citrom leve bármilyen édesebb , banán, körte, mandarin, narancs

fagyasztóból: meggy, szilva, őszi és sárgabarackgyümölcshöz

én is raktam el befőttet, de abból nem adok még a 13 hónaposomnak sem, mert cukrozott....

a nagyobb, ő már három és fél éves kap még a fagyasztóból epret, málnát és ribizlit

2013. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ribizlit nem adnék egy hat hósnak, mert allergizál (aprómagvas), a cseresznye meg egy felnőttet is felpuffaszt....
2013. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%

Hát ez a különbség köztünk, hogy én minimális cukorral (gyümölcs fajtájától függően kilónként 8 - 10 % cukorral), tartósítószer nélkül, saját gyümölcsből főzök be, ill sok gyümölcsöt naturan, ill. nyersen, fözés nélkül teszek el.

Szeretne minden fél éves baba ilyet enni.

A ribizlit pedig lepasszirozva teszem el.

2013. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!