Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Februárban született babák...

Februárban született babák hogy vagytok ültök már kúsztok már?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Kislányom február utolsó hetében született, mászni most tanul,térdel és hintáztatja magát, néha halad előre is egy keveset, valamikor csak hátrafelé sikerül. Nagyokat sikongat és nevet közben, élvezi a dolgot. Ha felültetem akkor elég sokáig csücsül egyedül és pakolgatja maga előtt a játékokat, ha valamihez hajolni kell, akkor csak ritkán sikerül neki visszaülni az eredeti pozícióba. Olyankor segítség kell. A beszélgetést hanyagolja, amióta sokat mozog. Előtte rengeteget beszélt,gagyogott,most meg szinte semmi. Néha az F,Á és a B,Ü betűt gyakorolja, meg fújja a nyálát. A nagykádban imád pancsolni, úszunk is egy kicsit minden nap, abban elég jól elfárad este. Szereti a gyümölcsöket, a főzelékeknél húzza a száját. Naponta 2 alkalommal alszik napközben, éjjel nem eszik már. Szereti a lábát csócsálni, garázdálkodni a nagyágyon, és távirányítózni apával.Két hete volt 7300gr,a "magasságát" nem tudom.Majd jövőhéten mérik meg. Imádja a dédimama szemüvegét lekapkodni, szereti a mamáék kutyáit, nagyokat kacag nekik. Szerintem ennyi :o)

És ti?

2009. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi(kislány)8kiló felett és 68cm...még nem tud ülni és kúszni se a többi egyezik az első válaszolóéval..ja és éjjel még kelünk:(
2009. aug. 29. 16:15
 3/7 A kérdező kommentje:
úgy értem kacag és jókat gagyog rafinált kis okos, akaratos
2009. aug. 29. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14.-én született.Félig fekvő helyzetből már felül,30mp.-ig meg is tartja magát.Kúszni most kezdett,most küzd a négykézlábra állással,de még nem jön neki össze.Forog mint a villám hasról hátra,és vissza.Egyfolytában magyaráz,nagyokat kacag,ha bolondozunk vele.Nagyon jól eljátszik egyedül is.Most kezdtünk enni,addig mindent megevett amit csináltam neki.Anyatejes baba,2-3x kelünk éjszaka,változó,mert éppen fogzunk.Nagyon érdeklődő.
2009. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. A pici fiam február 26-án született, már van 2 foga, 8830dkg és 71 cm. Kúszik inkább hátra mint előre, négykézláb hintázik pörög - forog bárhova lefektetjük, néha beleteszem bébikompba azt nagyon élvezi mert oda megy ahova akar. Aranyosan gagyarászik, kiabál ha nem tud elérni valamit.Ülni magától még nem ült fel, de ha én leültetem akkor szépen csücsül egy darabig.
2009. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azén babám is február 14-én született. 9250 g-os most. Gurul, mint a villám, néha jól eljátszik egyedül, de van, hogy nagyon igényli a társaságomat. Nagyon anyás. Eléggé lusta, mert nem próbálkozik felüléssel, kúszással, négy kézláb sem tud állni. Pár napja csinálja azt, hogy ordít ha elveszek tőle valamit. Éjszaka többször kel mostanában, mint régebben, úgy 3szor. Nemrég kezdtük a hozzátáplálást. Szereti a gyümölcsöket, a főzelékeket viszont annyira nem.
2009. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam febr.25-én született.Kúszni-mászni még nem tud, viszont mostanában sokat ül egyedül.Tápis baba, imádja a húslevesből a zöldségféléket és a bébiételeket, gyümölcsöt.Éjszakát végigalussza, 2 foga van, 8 kg és 75 cm.
2009. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!