Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltatok már olyat,...

Tapasztaltatok már olyat, hogy a csuklás összefüggésben van egy lappangó betegséggel?

Figyelt kérdés
Már kb. a 3. alkalommal veszem észre ha kisfiam csuklik 1-2 napig 1x-2x napközben akkor a 3. napra tuti beteg lesz.Ez eddig így volt?Van másnál is így?Amúgy nem szokott csuklani.
2013. jan. 15. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak véletlen lehet.
2013. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

uhhh, de ennyiszer...ha belegondolunk végülis mi köze lehet hozzá, mert pl. utoljára amikor 2 napig csuklott akkor torokgyulladása és láza lett harmadnapra, szóval a rekeszizomnak ehhez mi köze, előtte vmi hasmenéses vírus, de akkor is csuklott

azért tettem fel ezt a kérdést mert tegnap 2x este, ma reggel 1x csuklott már, most kiváncsi vagyok lesz-e vmi, de már rettegek...

2013. jan. 15. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hiszen a csuklás egyik oka lehet, ha "gyulladás"ban van a rekeszizom, tehát ha van gyulladásos folyamat kialakulóban, ez az egész testre hatással lehet, így a rekeszizomra is. Persze ez nem "előírás" de lehetséges.
2013. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos előfordulhat... nekem a lányom rettentő sokat csuklik, de ő mindig és a pocakban is sokat csuklott, rá ez nem igaz :)
2013. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!