Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött kis fiúnak Götz...

Koraszülött kis fiúnak Götz babaruhát szeretnének a szülei venni (kórházban javasolták), de fiúsat sehol nem találunk. Találkoztatok esetleg vele valahol?

Figyelt kérdés

Találkoztatok esetleg vele valahol?

Body, kisnadrág kellene. Elsősorban új. A baba 37-38cm körül van most, és a 40-es ruha is lógna rajta.


2013. jan. 15. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen kicsiket nem is nagyon szokták kimondottan ruhába öltöztetni nem?
2013. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos GÖtz- kérdésben nem tudok segíteni, de azt tudom, hogy a KIK- ben láttam 34- es kisruhákat, illetve a Manócsomag alapítványnál kérhettek kisfiús csomagot:), olyan hamar kinövik, lehet, hogy érdemes lenne kölcsönözni a ruhatár nagy résztét(persze csak he nam ragaszkodsz a z újhoz:) ).

[link]

2013. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most már talán adnak rá ruhácskát (eddig pelusban volt), már párszor volt rajta body, és takaró. Ezért is mondták, ha akarnak, vihetnek be 1-3 saját darabot. Betárazni nagyon nem szeretnének gondolom ilyen picikből. Itt inkább az érzelmi részéről van szó. Kikben megnézzük akkor.. Köszi az eddigi válaszokat!
2013. jan. 15. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Kik-ben láttam én is nagyon pici méreteket. Götz babából nem sok fiú van, inkább lány babákat csinálnak, így a ruhák is lányosak. Legalábbis én még nem is nagyon láttam fiú babát.
2013. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kikben láttam én is,és ráadasául pár száz forintokra leárazva.
2013. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!