Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért riad meg rendszeresen...

Miért riad meg rendszeresen este 11-kor a babánk?

Figyelt kérdés

Már kb. 1 hete este 11-kor felsír. Van, hogy cumival meg simivel vissza tudom altatni, de van, hogy nem.

Mi állhat a háttérben? Tudom, ezt így nehéz megmondani, de esetleg más is tapasztalt már hasonlót?

Nem éhes, nem fázik, nincs melege stb.

2 hónapos


2013. jan. 15. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minden más okot kizártál, akkor szerintem az a "titok" nyitja, hogy mivel a kicsik alvási ritmusa nagyon más mint a felnőtteké, és egyedül nemigen tudnak a mikroébredésekből visszaaludni, ilyenkor észreveszi, hogy Anya nincs mellette, és "szólít" Téged, hogy biztonságban érezze magát:).
2013. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy relytéjes dolog, az enyém ugyanígy kel éjfélkor, és fél 4-kor! Mindig szigorúan ebben az időben. Mi is gondolkodunk mi lehet, de fogalmunk sincs... Megszoptatom, odabújik hozzám szorosan, 15 perc után visszaalszik mindig. De hogy miért nem alszik reggelig??? :) Ki tudja... 3 hós koráig átaludta az éjszakát, utána jött ez a kétszeri kelés.
2013. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2.vagyok: ja, és az enyém már 10 hós!
2013. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!