Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok és miben van...

Miben altatjátok és miben van otthon másfél éves babátok?

Figyelt kérdés

21 fok van nálunk, délután harisnyába és apiszama felsőrészében alszik és persze bady. Nappal bady, harisnya, nadrág, egy felső, mellény vagy hosszú újjú. Ez így elég szerintetek?

Az éjszaka nálunk gyötrelem, nem engedi magát betakarni, vagyis engedi, csak akkor 5 percenként ébred, a hálózsákban nem tud mozogni, az sem jött be, úgyhogy egy rugdalózó és egy hosszúújjú pizsama van rajta. Meleg van, eddig nem fázott meg, rmeélem ezentúl sem fog.


2013. jan. 15. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is 22 C ált.

a kisfiam napközbeni öltözéke :

body ált. h. újjú , harisnya és melegítőnadrág talpas zokni és h. újjú felső - pólóanyagú- ugyanaz mint nálatok.

tuti hogy nem fázik .


éjszaka Ő is sokszor kitakarózik de meleg vastag pizsamában alszik sőt van thermopolár pizsirugija is . nem szégyellem hogy van elég nagy hozzá de imádja . Hálózsákot sose bírta .

2013. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát az enyém nincs ennyire felöltöztetve. Nappal hosszú ujjú body, rá vékony pamut pulcsi, alul melegítő nadrág, zokni, harisnyát nem adok rá.

Éjszaka hosszú ujjú body, hosszú ujjú rugdalózó. Még sosem volt beteg, nem fázik, 15 hónapos.


Ja, és nálunk is 22 fok van.

2013. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Betakarod valamivel utolsó?
2013. jan. 15. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, persze be van takarva. Illetve miután elalszik, akkor tudom betakarni. Többnyire rajta is marad, betakarom mégegyszer, mielőtt mi is lefekszünk.
2013. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem öltöztetem ennyire be a 7 hetes babámat.

Nálunk nappal 22 fok van.

Rövid újjú vastagabb body+vastagabb kardigán (vagy hosszú újjú body és vékonyabb kardigán)+kertészgatyó+zokni, sosem adok rá harisnyát, kivéve, ha szoknyás ruci van rajta, csak akkor.

Éjjel 20 fok van.

Rövid újjú body+hosszú újjú rugi+meleg hálózsák. Erre teszek még egy vékonyabb takarót.

2013. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányom 18 hónapos. Éjjel ujjatlan body és rajta hosszú ujjó rugdalózó van, betakarni egyáltalán nem hagyja magát. Azt nem tudom hány fok van, de panel lakás és a hálószobában egyáltalán nem fűtünk. Nappal marad az ujjatlan body és rajta hosszú ujjú pulcsi és nadrág, meg zokni. Harisnyát csak akkor adok rá, ha kimegyünk.
2013. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!