Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több gyermekes anyukák,...

Több gyermekes anyukák, milyen az élet nálatok? Hogy telnek a napjaitok? Jobb a több gyerek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Kaotikus az élet, állandó rohanás, kapkodás! A feladatok, a "problémák" hatványozódnak! Hogy jobb e a több gyermek??? Egyszer biztosan az lesz, de az elején nagyon nehéz. A kisfiam 2,5 éves, a kislányom 2 hónapos és pedig totál idegroncs vagyok! Tudtam, hogy nehéz lesz, de azt nem, hogy ennyire!!!! A kisfiam minta baba volt, teljesen idilli volt akkor a babázás. Ez most nem mondható el. A kislányom teljes más (nem szopizik, fájdogál a hasa. elég nyűgöske, fejnem kell a tejet neki, amit valószínűleg nem is bír a szervezete stb). A kisfiammal már olyan könnyű lenne az élet (önállóan eszik-iszik, szobatiszta, estétől reggelig alszik stb). Most újra kezdtünk mindent! És ennél csak nehezebb lesz.....

Hol van már a régi "kényelmes" élet.....

2012. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első, csak egy kis biztatás: akkor mindenképp jobb lesz, amikor a kicsi is egy-másfél éves lesz. Tudnak együtt játszani, tudnak járni (tehát nem kell mindig cipelni), megesznek mindent (legalábbis nem kell már a hozzátáplálás táblázat) és többé-kevésbé szót lehet velük érteni. Én legalábbis most itt tartok. A nagy márciusban lesz két éves, a kicsi most másfél.
2012. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem hangzik túl jól :-(

De sok erőt és kitartást kívánok nektek!

2012. dec. 13. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:

A nagy márciusban lesz két éves, a kicsi most másfél.


Ezt biztos jól írtad? Ez hogy lehet?

2013. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!