Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen elso lepes cipot...

Milyen elso lepes cipot vettetek babátoknak, aki most készul elindulni? Oszire gondolok, ha tudtok, kuldtok nekem rola linket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
primigi mamut 1
2009. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Clarks First Step kiscipő. Interneten rendeltem.
2009. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi,csak én konkrétan a cipore lennék kíváncsi,hogy milyen szárú,stb.
2009. aug. 29. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is clarks első lépés cipőt vettünk, és normális szárú szóval nem magas, a sarka tart de maga az egész kiscipő olyan jó puha bőrből van kivül belül és olyan rugalmas a talpa hogy ebben tényleg szépen ment a fiam. Kaptunk egy sportcipit is, hát az tök felejtős, mert teli talppal tappog benne.

Én ennek a puha anyagúnak vagyok a híve. Bentre is liliputi márkájú cipőcskéje-mamusza van.

2009. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az ortopédus azt javasolta, hogy:

-zárt orrú, zárt sarkú, bőr, fűzős, magas kérgű cipő legyen. Ne legyen benne harántemelő! (ami a Siestában sajna van)

-A talpa legyen vékony, felnőtt kézzel könnyen hajlítható.

Szóval pl. az Elefanten cipők ilyenek (Deichmanban kb. 8000.-Ft). De találsz a Falcon márkájú cipők közt is megfelelőt.

pl:

[link]

2009. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk puhatalpú cipőket ajánlotta az ortopéd orvos. Szerinte a bokatartós cipők nem jók.


Mi innen vettünk puhatalpú cipőt: [link]

2009. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!