Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig aludjon a baba a...

Meddig aludjon a baba a kiságyában?

Figyelt kérdés

Mikor cseréljük le heverőre?

15 hós, és már attól félek kiesik, pedig teljesen le van engedve, mivel extrán kicsi a szobája, ezért emeletes ágyban gondolkozhatunk, ahhoz szerintem meg még extrán kicsi. Mi a fenét csináljunk?


2009. aug. 29. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmék ekkor költöztették le szivacsra.

Én fiam 2 éves, mi is nagy előrelátóan megvettük a 160x70 es gyermekágyat leesésgátlóval de nem hajlandó aludni benne, úgyhogy még mindig a rácsosban alszik, még egyszer se akart kimászni belőle szóval ez valószinüleg "elevenség" függő :)

Ha tényleg elég fejlettnek érzed hozzá a gyermeket, hogy már ne rácsoságyban aludjon, akkor én olyan ikeás megforditható ágyat vennék (Kura a neve) ami eleinte alulra tehető, majd pedig emeletes vagyis gólyalábas ágy lesz belőle, ahol is az ágy alá mindenfélét lehet tenni, iroasztalt stb.

Néha még használtan is lehet kapni a vaterán, teszen.

Ha nem ilyen emeletes ágyra gondoltál,hanem olyanra ahol alul és felül is lehet aludni, akkor ez amit irtam nem jó ötlet, és bocsi :)

Viszont a Kura ágyra is lehet leesésgátlót venni pluszban ha megengedhetitek anyagilag.

Barátnőmék nem engedhették meg, így volt náluk a szivacs mint helyettesítő eszköz a kiságy meg a rendes ágy között.

Amúgy gondolom h ilyen gólyalábas emeletes ágy nem csak ikeás van hanem bizti máshol is!

2009. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom majdnem 2 éves koráig rácsosban aludt. Nem akart kimászni, viszont már úgy gondoltuk ideje váltani. Mi fotelágyat vettünk, ami elég alacsony amikor ki van nyitva és amúgy is van egy kis karfája két oldalt. Gondoltam napközben összecsukjuk és nem sok helyet foglal. De ez nem jött be, mert a gyerkőc úgy imádja, hogy nappal is többször lepihen, csak úgy játékból. Már akkor hisztizik amikor össze akarom csukni.
2009. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom 14-15 hónapos volt amikor átalakitottuk az ágyát. (olyan a kiságy hogy gyerekággyá lehet alakitani) Azért csináltam, mert bár bejárta az ágyat egy éjjel alatt, de a délutáni alvásnál mindig sirt. Felébredt, nem tudott kijönni én meg ugye nem voltam bent.

Ezért inkább átszereltem. igy amikor felébred, ki tud jönni a konyhába vagy ahol éppen vagyok a lakásba és megszűnt a sirás. Az átka az, hogy mindent el kell pakolni mindig. hátha felébred éjjel. De nem nagyon szokott. Legurult 1-2 szer de nálunk is majdnem padlón van az ágy. én vettem elé ezt a polifom kirakó szőnyeget (biztos ismered) nem üti meg magát. De nem szokott leesni, pedig aktivan alszik :D De ha félted mégis , akkor vegyél legurulás gátlót az tuti jó.

2009. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!