Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes baba alhat a kiságyába...

2 hetes baba alhat a kiságyában a szopipárnán éjszaka?

Figyelt kérdés
2 hetes babám hasfájós,most kezdtük neki adni az Infacolt.Sehogy nem alszik csak a szopipárnában.Nem szeretném a mi ágyunkba szoktatni éjszakára, ezért beraknám a kiságyába a szopipárnát,úgy alszik.Lehet?Légzésfigyelőt nem használunk.Mert ugye elméletileg háton kell, hogy aludjanak, így is úgy van, csak ugye nem a matracon közvetlenül.Ti mit csináltatok mikor fájt a babátok pocakja?
2011. márc. 8. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit off!Nem kell,hogy háton aludjon a légzésfigyelőnél!Én nem merném szopipárnára rakni:(nehogy beleficeregjen és ne kapjon levegőt:(
2011. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gerincének szerintem jobb lenne a vízszintes fekvés...

Hason nem akarod altatni? Sok hasfájós baba úgy jobban alszik, mint háton (nekem mindét gyerekem kezdetektől hason alszik csak.)

2011. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ekkora baba még nyugodtan alhat rajta. az enyémek is aludtak.
2011. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyik fiamnak szokott fájni a pocija, s nála a köv. módszer jött be:

szopipárnára terítettem egy szőrmés kisplédet (a babák nagyon szeretik, állítólag a báránybőr a legjobb, mert megnyugtatja őket), arra rá a baba, a pocijára felmelegített, de nem forró meggymagpárna, a kisplédet visszahajtom rá, esetleg mehet még egy kis takaró, s már alszik is! :) Légzésfigyelő pedig szigorúan bekapcs.


Amúgy lehet hason is altatni a babát, ha már leesett a köldökcsonkja, és ha kemény matrac van alatta. Ha mélyen elalszanak az utolsó kaja után, én mindig hasra teszem őket, ha nem volt büfi, akkor meg főleg. De mindenkinél más jön be, és nem is minden baba szeret hason aludni.

2011. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14:57-es vagyok, az lemaradt, hogy ha sikerült elaludnia, le lehet venni a szopipárnáról, s végre ti is nyugodtan alhattok.
2011. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lányom hason alszik csak. én nem merném szipipárnán, de kérdezd meg az orvosotokat. nekünk semmi nem vált be hasfájásra, pedig mindetn kipróbáltunk. egy picit csökkentette a fájdalmát kis időre ha a pocira meleg pelenkát tettünk.
2011. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezt a háton fekvés dolgot és a légzésfigyelőt nem értem!

nekünk van légzésfigyelőnk, 1,5 éve használjuk, kisfiam soha nem aludt háton, vagy oldalt, vagy hason.

már csak azért se értem mert pont háton nem ajánlják az altatást ennyi idős korban mert ha bukik, az veszélyes!

Nem olvastad félre?

Ha van légzésfigyelőtök én mindenképpen bekapcsolnám ha a szopipárnát berakod neki

2011. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves de még mindig úgy alszik hogy rajta kívűl SEMMI nincs a kiságyba pedig mellettem van a kiságy!
2011. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!