Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és mit adtál egy nap a...

Mikor és mit adtál egy nap a babádnak, amikor 3 és amikor már 4 étkezés volt kiváltva? Mikor evett édességet, főzeléket, tejpépet, gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 19:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Édesség alatt a bébidesszertet értem, bocsi:)
2013. jan. 15. 19:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, 7 honapos kisfiamnal most reggeli tapszer, tizorai tapszer vagy tejpep, ebed fozelek, uzsonna gyumolcs, vacsora tejpep. Desszertkent egy kis babakekszet vagy banant szoktam adni majszolni uzsonna es vacsra kozott, ha az uzsi korabban volt egy kicsit, mint szokott.
2013. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anyács ***** válasza:
Kislányom 14 hónapos, reggel ébredéskor iszik egy adag tápot, 1,5-2 óra múlva felvágott, vagy joghurt, gyümi, ebédre amit mi eszünk, uzsi ua. mint a reggeli, vacsi tejpép.
2013. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 és fél hós lányom, reggel tápszer 7 óra körül, 10-kor gyümi..alma-banán-keksz turmixolva, vagy joghurt, ebéd egy óra körül az amit mi eszünk kivéve ha halászlé van:) uzsira kap kis tápit de alig iszik belőle, ez négy körül van,majd hat körül vacsizik, általában sütőtököt, vagy tejpépet.Bébidesszertet nagyon ritkán kap és akkor is csak tízóraira esetleg. Este alvás előtt kilenc körül legurít még 260ml tápi. Ez a mostani menetrend, mikor csak három kaja volt kiváltva akkor tízóraira gyümit kapott, szintén banán, vagy alma, kekszpor néha bele, vagy bébidesszert (ritkán) ebédre külön főztem még neki, krumpli-csirkemellfilé főve, sóskával turmixolva vagy cékla , vagy bármi amit ehetett..uzsi akkor is tejpép volt vagy sütőtök.
2013. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor kicsi volt, akkor így etettem:

reggeli: tápszer

tízórai: gyümi+keksz vagy csak keksz

ebéd: főzelék hússal (amíg nem kapott bele húst, utána kapott még tápszert)

uzsonna: tejpép, néha raktam bele gyümölcsöt is

vacsora: tápszer.

Kb. 11 hós koráig evett így, utána egyre többször evett kis falatkákat reggelire és vacsira.

2013. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!