Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MI VAN MA? Csak az én gyerekem...

MI VAN MA? Csak az én gyerekem zizi ma?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kibírhatatlan ma. Jó gyerek, nyugis is, de ma meg van kergülve. És már megfürdettem de még mindig őrjöng. Valaki nyugtasson meg, hogy front van vagy valami van, és nem marad így.
2013. jan. 15. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Húú ne haragudj, de én nem hiszek abban, hogy a fronttól egyszerre kergülnek meg a gyerekek. Ahogyan a felnőtteknek, nekik is lehet rosszabb, "őrültebb" napjuk.

Nem hiszem, hogy így marad, kialussza magát aztán kész :)

Kitartás! :)

2013. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabszem ***** válasza:
kettős fronthatás van. Nekem nagyon fájt a fejem. Kislányom is fel volt pörögve egész nap én meg szédültem, tompa voltam. LEhet hogy csak ilyen napja van.
2013. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát...lányom még csak 4,5 hós,de 2 napja semmi nem jó neki.Nyűgös,hisztis,nem foglalja le semmi sem.Én a frontnak tudom be,nekem is szétmegy egész nap a fejem.Remélem hamarosan helyrezökken,mert éjszaka sem alszik,óránként ébred :(
2013. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem fogzik a kislányod? Inkább, mint a front. :)

Amúgy az én 21 hósom 3 napja csinálja, és már megőrjít vele. Tipikus ha van sapka az a baj, ha nincs sapka, az a baj, mindenért hiszti, nyekergés, rohangálás, játék dobálás, miegymás...

2013. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kicsit off: Kedves 1. válaszoló! Simán megőrülnek a fronttól (légnyomásváltozás) a babák, de még az iskolás korú gyerkőcök is!! Nem hit kérdése :)
2013. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem, sajnos nem aludta ki. Bár ma jobb a helyzet egy fokkal, eddig nem dobálta a játékokat.

Ő is fogzik, jön a szemfoga, tudom, hgy ilyenkor érzékenyebb, hisztisebb, sírósabb, bújósabb. Ismerem már. De amit tegnap művelt!! Majdnem elmentem itthonról. Komolyan.

2013. jan. 16. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!