Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eltűnt a gyerekem eü. Kiskönyv...

Eltűnt a gyerekem eü. Kiskönyve. Tudnék újat kérni? Ha igen, milyen úton-módon?

Figyelt kérdés

1 éves a fiam. Nem találom sehol a kiskönyvét, pedig átnéztem mindent! Mondtam a védőnőnek, mondta keressememg de nem találom. Jól leoltott hogy az hivatalos okmáány meg h az oltások abban vannak, mindezt tudom!


Nem mond semmit h tudnék-e igényelni újat! Ő sajnos ilyen. :(

Valaki volt már ugyanebben a helyzetben? Biztos h lehet vhogy-vhol újat kérni!


2012. nov. 10. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig a védőnőd az, akinek ki kell állítani az újat, és elvileg nála fel van írva minden, az oltások számától elkezdve....
2012. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. akkor úgylátszik kell neki még mondanom.. sokan nincsenek kibékülve ezzel a nővel....
2012. nov. 10. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez egyértelmű! A védőnőd számon kell, hogy tartsa egy saját kis "füzetkében" meg lapon is, hogy mikor, milyen oltást kapott a gyermeked, plusz a súlyát, hosszát, egyéb fejlődési adatait. Amikor mi megyünk a védőnőhöz, kitölti a kis könyvét a lányomnak, de külön egy lapra átmásolja az adatokat és azt alá is kell írnom. Tehát ne legyen csak olyan lustácska a védőnőd, nyugodtan kiállíthat Neked egy újat, az adatokat nem nagy szám átmásolni. Bárkivel előfordulhat ilyesmi, én nem ítélkeznék senki fölött! Én is hagytam már el fontos dolgokat, nyilván nem direkt!
2012. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyomtatványboltban tudsz venni egészségügyi kiskönyvet (nekünk megrágta a kicsi, ezért kellett új, mert brutálisan nézett ki - az én hibám, mert oltás után neki adták oda, én meg nálahagytam:D), a védőnő meg beleír minden információt a kartonról. Ő mondta hogy így kell, állítólag ez az előírás.
2012. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!