Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek már nem alszik a...

Van akinek már nem alszik a babája napközben 22 hónapos? 22 HÓNAPOS gyerekem nem akar aludni napközben, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló problémája, ha igen mi a megoldás?
2012. okt. 30. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fiam detto ezidősen kezdte, mert akkor született meg a huga. Az elején még próbáltam erőltetni, de állandóan sírt, hisztizett, így felhagytam vele, gondoltam majd elalszik később. Este 8ig bírja többnyire nyűgösködés nélkül, de azért 4-5 naponta muszáj hogy aludjon délután, mert akkor kezelhetetlen. És nálunk nagyon jól bevált így. Most 27 hónapos. Általában 6.30kor kel, és 8kor már alszik is. Ne erőltesd, csak ha nagyon nyűgös lenne délutánonként. Ja nekem még azt is mondták a "nagyokos" rokonaim, hogy nincs eléggé lefárasztva, azért nem alszik. Hidd el, a fiam délelőtt-délután több órát szaladgál az udvaron, játszik, stb. Nem ez volt az oka, csak annyi, hogy neki elég az éjszakai 10,5-11 órás alvás.
2012. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál,ha nem alszik napközben nem lesz nyűgi ő sem. Ment a zöld kezecske:)
2012. okt. 30. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia a kislányom kb. 20 hónapos kora óta nem alszik nappal.Először erőltettem de csak hisztivel ment az egész és a végén sírva aludt el.Aztán ráhagytam.Most 2,5 éves múlt, reggel 6-7 körül felkel, egész nap ugye nem alszik, este fél 7-kor fürdés, 7-re pedig általában elalszik mind a kettő.A kisfiam 6 hónapos.Így végül is nekünk is jó mert a férjemmel este van néhány nyugodt óránk :D
2012. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!