Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek négykézlábra állt a...

Akinek négykézlábra állt a babája, mikor kezdett el mászni?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám és négykézláb himbálózik.Úgy próbál előrejutni hogy előre löki magát hasa vágódik.Ez normális?Mikor várható az igazi mászás?
2013. jan. 16. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, az én babám is csinálja már jó ideje, 8 hós, és abszolút nem halad előre..:) Viszont már felállt a kiságyban többször is! :)

Öcsémnek kimaradt a mászás, ő már akkor tanult meg, miután elindult..:)

2013. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiammál másfél-2 hónap volt, amire elkezdett mászni. 5 hónapos elmúlt valamivel, amikor négykézláb himbálózott és hét hónaposan mászott.
2013. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a lányom 4 hósanállt négykézlábra,ésonnantólúgy haladt, h a kezeit ügyesen tette felváltva,de a lábaival ugrott utánamint egy béka:) Nagyon cuki volt,és nagyon gyorsan haladtígy is!


Aztán 6 hós koraelőtt 3 nappal felült:) észrevette h vannak lábai:) ÉS 2 naprará elkezdett mászni!


Szóval két hónap volt a kettőközött!

2013. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4,5hónaposan állt négykézlábra,himbálózott.1 héttel a 6.hónap előtt elkezdett mászni.Bár az első pár nagy a gyakorlásé volt:)
2013. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*pár nap

Elnézést:)

2013. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-2 hónap
2013. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más! A lányomnál a négykézlábra emelkedés után 2héttel elkezdett hátrafelé tolatni, előre pedig 1,5hónap múlva ment. Vagyis a négykézlábra állástól számítva 2hónapra!
2013. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!